Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, sminkelem...

13 éves lány vagyok, sminkelem magam, hordok magassarkút. Az osztálytársaim nem festik magukat, mégis mindenkit csúfolnak, beképzeltek. én igyekszem mindenkivel kedves lenni. Miért bántanak?

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú lesz:


na szval használok korrektort, púdert, szemcerkát, egy nagyon kicsi szemhéjpúdert és szempillaspirált. néha néha felveszek egy 6-7 centis magassarkút. a többi lány az osztályból nem sminkeli magát és általában farmert, converse-t meg pólókat hordanak. én kicsit feltűnőbben szeretek öltözködni. :) az osztálytársaim mindenkivel bunkóznak és azt hangoztatják h ők a legszebbek, mindenki más meg hülye csicska. szval ez ilyen "menő csajok" klikk. nagyon elegem van belőlük. :@ van egy lány az osztályból akit mindenki bántja egyedül én állok ki mellette. :) többi lány ész nélkül "pasizik", 2-en állítolag már nem is szűzek. (ez sztem csak kamu bár ki tudja). szerintem ez full gáz, majd csak 16-17 éves korom körül szeretnék pasizni. ők bulikba járnak. én a barátnőimmel (akik másik osztályba/suliba járnak) szoktam sétálni menni, pizsipartyt rendezni :) mégis engem plázari*ancoznak le.

:( ez miért van? nagyon szomorú vagyok..


2013. febr. 2. 11:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
56%
13 évesen azért,ennyi smink minek? És a magassarkúról még annyit hogy kislányoknak nem áll jól! Ne akarj ilyen hamar felnőttnek kinézni, használd ki a gyerekkorod.
2016. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zsuzsabuzsa válasza:

Szia,ismerem az érzésed,sokszor engem is ok nélkül piszkálnak :PPP ne foglalkozz velük,nálam is van egy csaj,mikor elmegyek mellette ezt mondja :haha nekem 5-ös lett midkét dogám,és annyra bodlog vagyok..

mondom neki:és??akkor emg mi van?

ő:hát annyira boldog vagyok

én:rednben,én a négyesnek is örülök,nem baj,ja és nem érdekel a jegyed,csak hogy tudd

Már ritkán szól hozzám,probáld emg a saját "fegyverüket" visszairányítani rájuk

na a smink,én egy picivel kevesebb dolgot használni,ha van bőrhibád azt rejtsd el,meg egy halvány szájfény,és ennyi,a magassarkút is lepasszolnám,én egy picivel több vagyok nálad,és még mindg nem használok sminket,szeritnem nicns értelme,egy fellépésen volt rajtam smink,nem szerettem :P én ezért nem piszkállak,csak azért a smink meg a magassarkú is tehet a dologról.Ennyi,ezeket tartsd be kérlek:Kevesebb smink (halvány szájfény,börhibára korrketor,meg kivételes alkalmakkor szempillaspirál),a lányok ellen a saját fegyverüket írányítsd vissza xd , és a magassarkút vedd le kérlek :),ha egy cipőnek picivel magasabb a sakra,az jó,még divatos is,ennyi :)

2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!