Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Híztam a télen, és megtudtam,...

Híztam a télen, és megtudtam, hogy a barátom titokban örül ennek. Fogyózzak, vagy ez még tartható? (képpel)

Figyelt kérdés

Kisöcsémmel közös gépünk van, és találtam egy lementett skype-beszélgetést, ahol éppen a pasimmal beszélnek, rólam!


Mit gondoltok? Az érdekes rész:

"

- am téged nem zavar, hogy X ilyen dagadt lett??

- dehogy lett, ne beszélj hülyeségeket. nagyon jó alakja van a nővérednek

- a szalagavatós ruháját is kihízta, alig bírta felvenni

- Szerintem nagyon csinos volt a szalagavatón, ne bántsad már. Én is látom, hogy hízott, nem vagyok vak. de szerintem még szebb lett így, jól áll neki, hogy ilyen husi

- nemár, hogy ez neked tetszik!

- de igenis tetszik, nagyon is. és ne szívasd folyton ezzel. na hagyjuk a témát, kisfiú vagy még ..."


Most ezzel mit kezdjek? Azt mondja hogy "husi" vagyok de azt is, hogy tetszem neki? Fogyózni akartam, mert zavarban vagyok előtte. Szerintetek lehet, hogy tényleg tetszem így neki? Nem merek beszélni vele ilyenről. Lehet, hogy elég lenne tartani a súlyom?


2013. febr. 4. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:

itt az ominózus szalagavatós ruha:


[link]


az sajnos igaz, hogy kihíztam.

2013. febr. 4. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:

de csinos vagy! :) igaz nem látszik az arcod de szép vagy, az alkatod is olyan aranyos, nőies.

tetszel neki, ez a lényeg! nem minden pasi szereti a gebéket. az a normális mikor van mit fogni szerintük. szerintem örülj :)

15/L

2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na most jönnek az önbizalom növelős kamuszövegek majd, hogy jajj de csini vagy, semmi baj veled, nőies vagy... de ez nem így van. Én őszinte leszek inkább. A képre nézve csak egy hájas csajt látok, akin majd szétszakad a ruha már, egy igazi nő törődik a testével, diétázik, sportol ha kell, nem hanyagolja így el magát.

A barátodat meg neked kell erről megkérdezni, mert nyilván senki nem mondja a barátnőjére hogy dagadt tehén, még akkor sem ha az...

2013. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős. :) Mikor én híztam és belekezdtem a fogyókúrába, a párom először csak a nemtetszését fejezte ki, hogy minek az, így sokkal csinosabb vagyok. Persze én nem hittem neki, gondoltam, csak nem akar megbántani. Aztán jött, hogy minden törekvésemet megpróbálta finoman aláásni, naponta lepett meg a kedvenc kajáim közül a leghizlalóbbakkal. :D Akkor már elhittem. De én azért tartom magam a fogyókúrához, mert nem szeretném kihízni a ruháimat.

Minden attól függ, te hogy érzed így magad. Ha neked kényelmetlen, akkor fogyj valamennyit.

2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!!:-)
2013. febr. 4. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgyse fogsz nyugodni amíg nem adsz le egy kicsit :P Női dolog, nekem is hiába mondta 173 cm-hez 66-67 kilósan hogy jó ez így. Nem törődtem bele. Mivel én nem éreztem jól magam. Úgyhogy most már 58 kg vagyok:P Na jó, 58,4 :D Most viszont már leállított tényleg, hogy többet nem kell, mert tényleg tökéletes vagyok (szerencsére van mellem meg fenekem is még így is). Persze, akkor is szeretett nagyon, és kívánt, de szerintem jelenleg még jobb a helyzet.(lehet csak azért mert most már én is szeretem a testem) Mostanság egyenesen szexistennőnek nevez:D De már próbál etetni:P ^^ De nagyobb részük tényleg szereti ha van mit fogni, én se vagyok most se sovány pálcika:) Most ez zavaros lett kicsit és összevissza, de érted :P :D
2013. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Őszintén szólva!

Nagyon csinos vagy még így is!

Maximum tavaszkor sportolj valamit, egyél egészséges kajákat, lemegy 10 kiló, de nem kell több, így is nőies és szexi vagy! :-)

2013. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!