Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldököt növeszteni a...

Szemöldököt növeszteni a nulláról?

Figyelt kérdés
Kb. 14 szál szemöldököm van, vicc nélkül. Soksok éve szedem, régebb mindet kiszedtem és inkább megrajzoltam (jó, az alapszituhoz hozzátartozik, hogy eredetileg se volt ennél sokkal több, és alakja se volt). Szép formájúra alig lehetett kiszedni, mert kb semmi nem maradt volna meg, mert ritkás volt és mindenhol nőtt, csak ott nem ahol meg akartam volna hagyni. Most leálltam a tépkedéssel, és majdnem semmi nem nőtt vissza. Ebből lehet még normális szemöldököt csinálni? Tetoválni nem akarok, akkor már maradok a rajzolásnál, de a legjobb lenne, ha valahogy kinőne, és több mint amennyi volt eredetileg.

2013. febr. 11. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag olyan vagy, hogy annyi volt, akkor az nem nagyon fog változni.
2013. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy időben a vashiányom miatt eléggé hullani kezdett a szemöldököm, nekem a ricinus olaj segített:)
2013. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló jól írta, a ricinusolaj csodákat művel. Habár szemöldökre én nem próbáltam, a hajam és a szempillám sokat nőtt tőle. Ártani nem árthatsz vele, szóval szerintem mindenképp próbáld ki. :)
2013. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a ricinusolajat hogy kell szemöldökre használni? Csak oda kenjem, ahol akarok szemöldököt? Ugye nem nő ki az egész fejemen, ha nem csak oda megy véletlenül?:D
2013. febr. 12. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
szépen fülpiszkálóval kend végig azon a csíkon, ahol eredetileg a szemöldöködnek lennie kéne és hagyd fent minimum 3 óra hosszat. vigyázz, mert könnyen elkezd lefolyni:)
2013. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!