Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lennék modelnek...

Zsigár Vivien kérdése:

Szerintetek jó lennék modelnek?! Nagyon fontos ez nekem és szeretném csinálni. :$

Figyelt kérdés

csak 1 picit a magasságommal van gond.de itt vannak képek.

[link]

[link]



2013. febr. 19. 06:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
*ez a tartalom nem elérhető*
2013. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudnád valahogyan máshogy feltenni a képeket, mert én nem vagyok fent facebookon?
2013. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem lehet megnézni.
2013. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Töltsd fel ide a képeket és azt a linket másold be, mert így nem látjuk. [link]
2013. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kép nélkül is megmondom, hogy nincs esélyed, ha nem vagy elég magas, az már eleve kizáró ok.


Egyébként pedig felejtsd el az egészet, a modellkedés nem arról szól, hogy pózolgatsz egy kicsit szép ruhákban és azzal keresel egy halom pénzt, a férfiak pedig csapatostul omlanak a magassarkútól tönkrement lábaid elé. Kőkeményen dolgozni kell sz@r pénzért, örülhetsz, ha egyáltalán bejelentenek, kihasználnak, éhezned kell, mert ha tíz deka plusz fölmegy, már nem kapod meg a munkát, aztán pedig ha jön valaki, aki fiatalabb és szebb, vagy pláne jobban tud szopni, akkor ki vagy rúgva és ott állsz huszonévesen, értelmes végzettség vagy szakma nélkül és csodálkozol, hogy miért nem kellesz sehova.

2013. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2013. febr. 19. 19:05
 7/17 anonim ***** válasza:
nem sértésnek mondom de első körben kép nélkül mondom hogy egy modellnek nem árt ha van agya..a linkelési és képfeltöltési technikáid verhetetlenek
2013. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A 173 cm magasság a minimum, ha ez nincs meg akkor már alapból semmi esélyed.
2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szivat minket. Ennyire nem lehet valaki béna! :)
2013. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ajaj kérdező ..:D fel is kéne tölteni .. esetleg segítsünk?
2013. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!