Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagy orrom van akkor zsidó...

Ha nagy orrom van akkor zsidó vagyok?! Mert már volt pár megjegyzés az orromra hogy te tuti zsidó vagy. ://?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 16:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

:DD igen, a zsinagógába is ez a beugró. ha nincs nagy orrod, be sem engednek.

lol

kérdezd meg a szüleidet, hogy vannak-e zsidó felmenőitek. a nagy orr önmagában nem jelenti azt, hogy zsidó vagy. nekem is relatíve nagy orrom van (szerintem legalábbis) és egy csepp zsidó vér nincs bennem.

2013. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagy orrom van, de tudtommal nem vagyok az

ez olyan mintha azt mondanánk, hogy minden szőke ember svéd

2013. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
dee nekem télleg nagy orrom van... és én neem birnám ha zsidó lennék mindenki cikizne.....
2013. febr. 19. 16:55
 4/28 Specus válasza:
57%
Jó kampós, mint egy karvajnak, vagy tömzsi, mint egy termetes malacnak? Amúgy egyszerű nagyon.. Nézd meg a tükörben, hogy a szemedben villog-e egy $ jel, mint Dagobert bácsinak. :))
2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hehe :DD amugy nem kapmós meg semmi olyan csak egyszerűen nagy.... :// apukámnak van nagyon kampós orra de nem lehet zsidó ... ezzért volt a kérdésem h ha valakinek nagy orra van az zsidó-e ?
2013. febr. 19. 17:08
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted Julius Caesar zsidó volt? Neki szerintem neki nagyobb orra volt mint Mátyás királynak :D
2013. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jóóó de akkor is .. :DD azért elég szar volt h le zsidóztak..
2013. febr. 19. 17:25
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
én öcsém is pont úgy néz ki mint egy zsidó. benne valahogy kiütött ádámról, éváról, hiába a német felmenők.
2013. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Még ha zsidó is lennél, változtatna bármit?

Amúgy nem függ össze az orrméret és a zsidóság.

2013. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

"apukámnak van nagyon kampós orra de nem lehet zsidó" - elarulok egy titkot, attol mert apukad nem zsido, te meg lehetsz az :)


A zsidosag az anyan keresztul szall at a gyerekre, vagyis ha apukad (pl. kereszteny) felesegul vett egy zsido lanyt, akkor a gyerekek zsidok lesznek!


Vagyis ne hireszteld, hogy apukad nem zsido, mert a te zsidosagodhoz ennek semmi koze :) inkabb anyukadat kerdezd meg :)

2013. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!