Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Hippi...

14 éves lány vagyok. Hippi akarok lenni, hogyan kezdjek neki? (több lent! )

Figyelt kérdés
a hippik hogy öltözködnek (mármint azt tudom hogy mókásan meg izé) de szóval hogy mennyi sminket tesznek magukra? és hogy kezdjek neki, vegyek új,vidám színű ruhákat? értelmes válaszokat szeretnék...

2013. febr. 20. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
ha elég lsdt fogyasztasz és sok ganját szivsz könnyebben azzá válsz.
2013. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
hát ez a kérdés több pontból is futcsa nekem... Hippi ˝akarsz˝ lenni... Ez egy életstílus, ezt át kell érezned. A másik ha te tényleg át is érzed akkor azt furcsálom, h egy hippi se mondja a ruháira h vicces. A viseletet inkább vidámnak, szabadnak mondanám... És ha csak nyelvbotlás volt akkor a következő nem stimmel: smink??? A hippik a természetességet hirdetik, és a smink egyáltalán nem természetes.. Szval miért is akarsz hippi lenni? Divatból?
2013. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

az a kor már lejárt ...

egy hippi nem festi magát

szandál

trapézgatya

gyolcsing, laza gyolcsruha

virágmintás laza ingblúz

2013. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 1. Válaszoló!! Nem kellenen ilyeneket írni mert hippik mindig is a vilagbékét követelték.... Birom h te mi jogon általánosítasz??? Azért mert a hippik egy része tényëg füvezik, nem mind !! Ezzel saját magad minősíted...-.-˝
2013. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jééézusom... ezt a kérdést komolyan gondoltad???
2013. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Let the sunshine in válasza:

Hát a kérdés valóban elég hibás, mert a Hippi életérzés az nem akarás kérdése. Az első válaszolónak abban igaza van, hogy a Hippik szinte töménytelen mennyiségben képesek voltak LSD-t szívni, de szerintem ez minden szempontból elhanyagolható a mai világban. De a kérdésre válaszolva:

Ruha: Nem volt két egyforma ruhadarab a Hippi korszakban, és bár most újra visszajött a divatba a Hippi stílus én azt ajánlom mindegyik ruhadarabon te is csinosítsál kicsit, mert úgy lesz az igazi. (pl.: varrj rá gyöngyöket, batikold, stb. )Ami még kötelező, az a Peace jeles nyaklánc és sok karkötő, sőt rengeteg...

Smink: A Hippiknek általában nem volt sminkjük, ha volt is akkor az nagyon színes volt, de szerintem egy kihúzott szem, szempillaspirál és max. egy tusvonal bőven elég.

És, hogy hogy kezdj neki? Légy vidám, mosolyogj sokat, állj ki másokért és a saját véleményedért, légy kedves, de mindenek előtt. légy önmagad és szabad!

2014. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Így inkább ne legyél az...

14/L

2015. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én szívesen segítek, bár a kérdés elég régi:)

Én nyáron színes, mintás hosszú szoknyákban, ruhákban járok, szandállal, sok ékszerrel, hajpánttal és kócos hajjal:) (enyhén gõndör hajam van)

Sminket nyáron nem használok, csak szempillaspirált.

Télen azért nehezebb dolgom van:)

Télen általában farmergatyában(csögatya, trapéz is), színes pulcsikban, rojtos kardigánokban és barna rojtos csizmában járok:)

Télen és õsszel szoktam a szempillaspirálon kívűl még egy kis korrektort is használni:)

Remélem, tudtam segíteni:)


14,5 éves hippi lány;)

2016. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azóta mi van veletek hippi lányok ? :D

Mármint a kérdezővel és pl a 8assal.

2021. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A hatos bacta be a legjobban a az ajtót a zelesdé szívással xD

Az igen!

Te tudsz valamit!

2021. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!