Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy olyan gondom van, hogy...

Egy olyan gondom van, hogy sok pattanásom van és szeplős vagyok. Van egy lány akit randira akarok hivni, de félek mert, van pattanásom, és bénának nézek ki. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attiol függ hány éves vagy??
2010. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam az első ha 14 éves vagy és pattanásos vagy az nem gááz mutass magadról képet és megmondom hogy én randiznék e veled..:)
2010. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pattanásos, szeplős vagyok, sajnos még felnőttként is megmaradt mindez, de sose volt ez gond, mármint sok "rajongóm" van. Valószínűleg mert próbálom másra felhívni a figyelmet, pl. vagány egyedi ruhák, haj, stílus, stb. Próbáld te is a legjobbat kihozni magadból és akkor nem lesz gond.
2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én nem 14 vagyok,hanem 18.Megpróbálom,az utolsó válaszadó tanácsát betartani.
2010. jún. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!