Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az arcom?...

Szerintetek milyen az arcom? (kepet uzenetben kuldok)

Figyelt kérdés

Eloszor irjatok le hol laktok, nem szeretnem ha ismeros rajonne mifeleket kerdezek itt...


Azt szeretnem megtudni, hogy milyennek latjak masok.

Pl.: atlagosnak, szepnek, rondanak, babaarcnak vagy karakteresnek es hogy mi az amit eloszor eszrevesznek rajta. Mi a szep, a ronda, min lehetne szepiteni, kiemelni rajta, vagy elvonni a figyelmet rola.



2013. febr. 20. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Budapest III kerület.
2013. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 hawkbill ***** válasza:
Szentendre. de ha fiú vagy ne is küldj képet, mert kapásból kicikizlek, hogy ilyeneket kérdezel... :D
2013. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiu. :)
2013. febr. 20. 23:06
 4/31 anonim válasza:
Úgy látom még elég fiatal vagy. Nem tartalak csúnyának, de nem is tartalak nagyon szépnek sem, egy jó átlag vagy, ami a későbbiekben még jobban megszépül + a smink is dobni fog majd rajtad, és akkor viszont már nagyon kapós leszel a srácok körében, legalábbis külsőre. Szerintem. A homályos kép tetszik a legjobban, talán a zöld háttér miatt valahogy jobban kijön a kék szín a szemedben, meg a szád pirosa. Talán a szád az, amit először észreveszek, és talán a szemed. A mosolygós kép pont nem tetszik. A bőröd itt nem tűnik simának, meg valahogy a színek miatt is. De amit egész biztosan állíthatok (már ha ezért kérdezed), hogy nem fogsz egyedül maradni, ha csak ezen múlik. Ahol a fű előtt ülsz, szerintem a hajad ott az előny. A rövid hajat nem találtam olyan vonzónak a mosolygós képeden. Ja, ez az, a hajad az erősséged, kibontva, hosszabban. De ugye ez ízlés kérdése is. Szerintem a narancssárga nem áll jól, a kék jobb valamiért.
2013. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Koszonom, uzenetben fogok valaszolni mindenkinek, nem szeretnem ha a tovabbi valaszolok esetleg szimpatiabol elfogultak lennenek.
2013. febr. 20. 23:42
 6/31 anonim ***** válasza:
Bicske.-Küld nyugodtan.
2013. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
tatabanya 17/l küldd.:)
2013. febr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Jöhet.

Nyíregyháza.

2013. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
budapest i. kerülte
2013. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Budapest
2013. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!