Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha ennyire kicsi vagyok...

Gáz, ha ennyire kicsi vagyok vagy nem zavar sok embert? 19L

Figyelt kérdés

160 cm vagyok 19 évesen, ami szerintem nagyon rossz. Mármint nincs bajom azzal, ha valaki 160 cm, ne értsétek félre, csak engem zavar, hogy a nálam magasabb lányok ezzel cikiznek. Azt mondták, hogy simán nőhetek, csak sportoljak sokat meg nyújtsak meg egyek rendesen. Abból a szempontból örülök, hogy hosszú combom van és emiatt messziről egyáltalán nem tűnök 160 cm-nek, de azért engem nagyon zavar. A dédipapám nagyon magas volt, pontosan nem emlékszem mennyi, a dédimamám meg 180cm. Apai ágon is nagyon magasak voltak a dédiék, sőt még a papám is az volt, de a mamám kicsi volt,és a szüleim sem valami égi meszelők. Nem akartam volna nagyobb lenni 165-168 cm-nél, de szerintem a 160 cm-el nagyon kicsi vagyok. A fiúkat nem zavarja, de a lányok állandóan ezzel viccelődnek. Még a munkatársaim között sem találtam olyat, aki kisebb/egyforma lett volna velem. Szerintetek ez lehet hátrány ?

A válaszokat előre is köszi. :)



2013. febr. 23. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gyönyörű Nő lehetsz...még hogy kicsi...


milyen jó érzés, amikor egy pasi azt mondja: Kicsim....ráadásul igazat mond..

2013. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem is jo vagy ugy 160 cm-en. en 152cm vagyok, elony hogy jo par helyen elore engednek es meg kb 5-6 evet le is tagadhatok. :)a baratnom ugy becez hogy picur a , parom mano , de imadom mind kettot :)
2013. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem sem vagy alacsony.:)

Én is ekkora vagyok(bár még csak 15 éves,de nem hiszem,hogy nőni fogok még,mert úgy kb. 3 éve egyszerre sokat nőttem),de nem keseredem el.

Nézd a jó oldalát:magassarkút bátran hordhatsz,a párod magasabb lesz Nálad és ami anyumnak is jól jön(ő is 160 cm),hogy jók rá a ruháim.;)

2013. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 pinkpancser ***** válasza:

Ha csak ezzel tudnak cikizni, akkor inkább örülj!

Egyébként meg a legtöbb pasi szereti a kisebb lányokat, tehát ha nem csajozni akarsz akkor még jó is lehet :) És mint említetted, hosszú combok... valószínűleg ott a legtöbben el is akadnak a nézelődésben, így nem veszik észre, hogy nem vagy magas ;)

2013. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!