Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne legyőzni az...

Hogyan lehetne legyőzni az irigységet?

Figyelt kérdés

az irigység főleg inkább a szépségre, külsőségekre irányul.

megjegyzem,hogy soha nem ártanék senkinek csak azért mert szép. meghúzódva csendesen irigylem, hogy én miért nem lehetek olyan szép,arcra =/

nem tudom elfogadni az arcomat. igazából ha fiúzok(nagy ritkán megtörténik) és ha a fiúval vagyok valahol, mellette is kényelmetlenül érzem magam néha, ha egy szép lány mellém áll vagy elmegy mellettünk... ilyenkor mindig azt gondolom, hogy a fiú csak azért ismerkedik velem, mert jó a szamár is,ló helyett alapon.

már próbálkoztam másképp gondolkozni ezzel kapcsolatban, egy időben ment is(pár napig), de aztán újra visszaestem.


Tartósan mit lehetne tenni azért,hogy soha ne legyek irigy egy szép lányra? =( felemésztenek ezek a gondolatok,és lelki ismeretfurdalásom is van.


mit tudnátok tanácsolni, hogyan lehetne az irigységet legyőzni végképp??



2013. márc. 4. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Fedezd fel az egyéni, kiemelkedő képességeidet. Én, mikor elkezdtem autót szerelni, sorban álltak a fiúk. Pedig messze nem vagyok egy szépség...
2013. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!