Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetovalt Kismamak, Anyukak!...

Porcukormókus kérdése:

Tetovalt Kismamak, Anyukak! Mi van ratok varrva es hova?

Figyelt kérdés

Van olyan tetovalasotok, amit esetleg megbantatok?

Nekem speciel (meg) egy sincs, de nem is ertem miert, mert imadom a tetkokat.. :)

Fenn is van a "bakancslistamon", csak legyen vege a szoptatos idoszaknak! :)


2013. márc. 4. 20:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szemoldok+szemhej tetovalas. A szemoldok nem volt veszes, a szemhejat is ki lehetett birni. Persze nem rohogtem hangosan, de siman mennek megint. Nyilvan a termeszetes szemoldok sokkal szebb, de ezt a kerdest en mar tinedzserkoromban rovidre zartam egy jo alapos ritkitassal, azota se nott vissza sajna... Mostmar kezdenek kifakulni, rajuk ferne egy nagygeneral..

Azert arra kivancsi lennek, h a kozmetikai tetovalashoz kepest mennyivel faj jobban a normal tetko..

2013. márc. 5. 12:52
 12/14 A kérdező kommentje:

Most nezem, h atpakoltak egy masik kategoriaba.. Hurra...

Pedig en kifejezetten Edesanyakkak ill. Kismamakkal szerettem volna beszelgetni, nem tinikkel- toluk elnezest ezert..

2013. márc. 5. 12:57
 13/14 anonim válasza:
Nem tudom melyik fáj jobban.Nekem is tetszik a szem kihúzása de alul.De ahhoz kicsit gyáva vagyok.Az isgazi is attól függ hol csináltatod.Nekem a lapockámon és a lábfejem nem fájt....Viszont a csontok kürnyékén (gerinc)az kicsit húzósabb volt.Meg kicsit ment le a a fenekem felé..na az még nem volt semmi.
2013. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! Nekem 4 tetoválásom van, a bal vállamon, a jobb felkaromon, a tarkómon és vállamon, derekamon. Imádom őket:)A karomon és a vállamon nem fájt egyáltalán, a tarkómnál kicsit kerekedtek a szemeim:)...na de a derekam, az brutál volt:)
2013. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!