Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk férfiak! Titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak! Titeket nem zavar hogy nők simán be csapnak titeket sok mindennel?

Figyelt kérdés
Pl vegyünk egy husisabb nőt...ráadnak egy szuper alakformáló cuccot és már is csak annyit láttok hogy milyen jó vonala van egy tapadós ruhában...és hiaba gondoljátok hogy nincs így de tényleg vannsk ilyen alakformálók!! Aztán a mell kérdés..olyan rafinált melltartókkal van tele minden + lehet bele ilyen műanyag/gumis holmit venni azzal is nagyobbodik...de olyan durva extra push up melltartók vannak hogy múltkor bementem egyik boltba és az én épp hogy B-s mellemet olyan D/C-sre csinaltam/turbóztam fel...hogy én is csak néztem..és ez nem csak olyan kitömöttnek látszik hanem egy mély dekoltázsú trikóban is hatalmas kebleknek látszik.....szóval ez titeket nem zavar? Hogy nők nagy részének szinte fele akkora melle sincs amilyennek látszik...plusz ott van mèg alakformálós dolog is...

2013. febr. 11. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez komoly probléma. Múltkor felszedtem egy csajt és mikor levette a melltartóját el is ment a kedvem a szextől, 2 szúnyogcsípés volt a melle a helyén.
2013. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezt fiúk is csinálják, pl. behúzza a pocakját. :SS
2013. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
nem zavarónak tartom, hanem inkább szánalmasnak, hogy így próbálnak ,,átverni`` minket.
2013. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen...mert egy nő egy nagy kerti partyra a ruhajahoz oké....de ha alkalom adódik arra hogy ez ki is derüljön akkor az azért ciki....
2013. febr. 11. 20:04
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
A mell kérdés engem nem zavar.A kis mellű csajokat szeretem.
2013. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyik szemem sír a dolgon, míg a másik ugrál azokon a melleken. :)
2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Patrik24 ***** válasza:
77%
Mivel van barátnőm nem érdekelnek más csajok, mondjuk ilyeneken azelőtt sem szoktam gondolkodni. Meg pl. mikor egyedülálló voltam és láttam egy formás csajt attól még nem estem hasra, pont azért mert az még nem jelent semmit. Ugyanis nekem is volt már olyan tapasztalatom amit az egyik válaszoló írt: lekerült a ruha és nagy csalódás:D:D
2013. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát úgysincs csajom szóval leszarom :D
2013. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Idefigyelj Te lány! Rontsad még egy kicsit a lányok renoméját.

Lehet, hogy neked mindenféle cuccra van szükséged ahhoz, hogy kinézz valahogy, de a lányok többsége igenis csinos.

Nem fognak szenesvödör nagyságú melltartókat venni, hogy szépek legyenek. Én ezt kikérem magamnak. Ha ezt egy fiú írta volna, megértem.

2013. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
TISZTELET A KIVÉTELNEK te làny!! :) és nem nincs szükségem rá...illetve nem hasznalok ilyeneket de igenis nők többsége ilyen..ez ellen nem lehet semmit csinalni. Nem rontom ez ajnos tény.
2013. febr. 12. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!