Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet a szülőket rábeszél...

Hogy lehet a szülőket rábeszélni arra, hogy megengedjék az industrial piercinget?

Figyelt kérdés

Nagyon régen tetszik már nekem és szeretnék egyet csináltatni csak félek hogy anyám kiakadna.

Nagy valószínűséggel ha a tudta nélkül csináltatnám előbb utóbb úgyis megbékülne vele de ezt a megoldást annyira nem akarom.

Viszont fingom nincs hogy hozzam fel előtte a témát

17/F



2013. márc. 6. 21:44
 1/9 A kérdező kommentje:
A másik amit kihagytam hogy először 2 külön piercing lesz ilyenkor vagy egyből az industrial?
2013. márc. 6. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Esetleg először megk ellene ismerni az állsápontját.


De amúgy mi a jó ég jó ebben azon kívül, hogy minden második emberen van, sé legalább elmondhatod magadról, hogy divatos vagy?

2013. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem annyira gyakori piercing az industrial. viszont nem is gyakran marad meg sajnos, a legtöbb esetben nem tud begyógyulni az egyik lyuk és ki kell venni, vagy kidobja magától. elsőre sokkal hosszabb szilikon szárral szokták csinálni, hogy ha bedagad, akkor ne rántsa össze a füledet, de külön ékszert nem lehet tenni bele a sajátos elhelyezkedése miatt. később ezt cserélik rövidebb szárra, de még olyankor is bedurranhat. nem ajánlom, hosszú távon nem egy kimondottan hálás piercing fajta.
2013. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ráadásul roppant gusztustalan...
2013. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Általában anyám az ilyeneket kapásból elutasítja tehát ott kezdődik hogy valahogy fel kéne hoznom a témát.

Nem tényleg nem a divatért csinálom ,amúgy meg én nagyon ritkán látok ilyet ,személyesen senkit sem ismerek akinek ilyen vagy hasonló van,én személyesen kib@szottul utálom a divatmajmolást.

De ahogyan nézegettem kezdett picit elrettenteni hogy mindenhol azt írják hogy nagyon macerás.

Én ezt nem tartom gusztustalannak ,szerintem a nyelv ,ajak sokkal gusztustalanabb a fültágítóról meg ne is beszéljünk.


Ezen kívül még mindenképpen nyár előtt pár hónappal szeretném hogy a gyógyulási idő azért már lemenjen mert azért fürdőkre meg ide oda el szeretnék menni és ha megyek dolgozni akkor tuti hogy kiszedetik fölég a hosszút.


Jah és nem tudom hogy kivel bökessem ki,a környéken szalont nem ismerek ,ráadásul elég drága (ez a legkevesebb),de ahogy olvastam hogy menyire macerás "ismerősre" nem akarom bízni (főleg hogy valaki pl azt mondta hogy az elején muszáj két különálló,látszik a szakértelem)

2013. márc. 6. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ki a francokat érdekel, hogy ki szerint gusztustalan? Ha a kérdezőnek tetszik, akkor csináltassa!

Mielőtt csináltatod, mindenképpen konzultálj egy, vagy akár több piercerrel is, hogy tisztában legyél a munkafolyamattal, a következményekkel, ugyanis az industrial elég kényes, és nem, nem két külön piercing lesz benne, mert a szúrás iránya nem mindegy. gy nagyot fognak betenni, valószínűleg hosszabbat, mint maga a távolság, hogy ha bedagad a szúrást követő pár napban, ne egye bele a húsba magát a golyó a végén, a gyógyulás után viszont lehet cserélni.

Én bár már idősebb vagyok nálad, a mellbimbómba akartam piercinget, és még mindig a szüleimmel éltem, és örültem volna, ha anyu tud róla, hogy megcsináltatom, szóval valahogy feljöttek témának a fülbevalók, és megjegyeztem, hogy nekem annyira tetszik a mellbimbó piercing. Mondjuk az én anyukám szerencsére nagyon "f.sza csaj", és teljesen rugalmas ilyen téren, szóval nem akadt ki, egyedül a nyelv piercingnek nem örülne.

21L

2013. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még olyat, hogy külön pc-t raktak volna be először. De mindenképpen szakemberrel csináltasd szerintem. Nekem van, és tényleg ez a legmacerásabb, pedig van még összesen 14 lyuk a füleimben, mindet magamnak szúrtam, kivéve az indut.
2013. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kinek mi az undorító,barátom:)

nekem 4 éve van industrialom és semmi gond nincs vele,én is a szüleim tudta nélkül csináltattam. mikor kész lett haza mentem megmutattam és tetszett nekik:D de én nem tudom neked milyenek a szüleid,lehet kiakadnának ettől. egyszerűen csak vesd fel,hogy esetleg szeretnél egy ilyet:)

2013. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Szép lassan előhoztam a témát.

Most úgy lett megállapodva hogy augusztusba megcsináltathatom.

Addig keresek valami megbízható helyet/embert

2013. márc. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!