Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercingnél inkább...

Katy123789 kérdése:

Köldökpiercingnél inkább lövés, vagy szúrás? Melyik fáj kevésbé? Szalonba vagy kozmetikusnál? Illetve tudtok Győrbe valami olcsó, de jó piercingert? Durván mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Az az igazság, hogy szeretnék köldökpiercinget. 14 elmúltam, 15 leszek. Anyum megengedte, és mondta hogy el is visz, csak keressek valami normális, olcsó, steril szalont, vagy kozmetikust aki megcsinálja. De nem tudom, hogy melyik jobb..? A lövés vagy a szúrás? Melyik az, ami kevésbé fáj? És mennyibe kerül egy köldökpiercing csináltatás? /nem konkrétan az ékszer.., maga a szúrás!/ Valaki Győrbe esetleg valami jó helyet? És kozmetikusnál vagy piercingernél érdemesebb? Az ár nem lényeg.. Kifizetjük meg minden. Inkább a szakértés.. Az mindenhol ugyanolyan? Vagy a piercinger azért jobban csinálja? Amúgy a fájdalom köszöböm magas:) Köszönöm a válaszokat előre is!:DD /az nem érdekel, ha valaki szerint korai..!/

2013. márc. 7. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom már csak szúrás van, szóval már nem lőnek :) Én orvosnál csináltattam,de barátnőim kozmetikusnál. Ismerek egy fiút aki meg egy tetoválónál,aki tud piercinget is szúrni. Győrben nem tudok jó szakembert, mert nem ott élek. Szerintem ha normálisan fertőtleníti a tűt meg ilyenek, akkor nem lehet baj. :)
2013. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én tutira szúratnám rendes piercingesnél. Szerintem a szúrás ára olyan 3-5 ezer ft körül lehet.
2013. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Esetleg akinek volt, mennyi idő után gyógyult meg? :)
2013. márc. 7. 16:42
 4/17 anonim válasza:

3-6 hónap :) de érdemes nyár előtt, mert nyáron nem tudsz majd strandolni, mert elfertőződhet.:S

amúgy én is most akarok csináltatni :):)

2013. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is pont azért akarom most..:D Sok sikert hozzá :)
2013. márc. 13. 13:16
 6/17 anonim válasza:
Tattoo szalonban éri meg a legjobban :) Én is ott csináltattam. :) Olcsóbb mint kozmetikusnál és gyorsabb is :)
2013. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szió! Én most csináltattam. Szúrták,szalonban és egyáltalán nem fájt,nagyon profi volt a pasi,aki csinálta,emellett humoros,közvetlen is,ami szerintem nem rossz ilyen esettben. Én nagyon izgulós fajta vagyok,szóval hamar megnyugodtam.=) Westendben fél áron volt,2500-ért szúrás,ékszerrel együtt. Nagyon megérte,nagyon szép lett,ha szeretnéd képet is küldök róla. Remélem a gyógyulással is minden rendben lesz.=)

Egyébként én 17 vagyok. A fájdalommal kapcsolatban még annyit,hogy elég jól tűröm. =D Győrbe sajnos nem tudok piercingest,mert nem odavalósi vagyok. =s Sok sikert! =)

2013. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
értem, köszi :DD Képet szeretnék azért látni, hogy milyen lett:D Külön üzibe elküldöd? :)
2013. márc. 30. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Nm. =) Persze. =D
2013. márc. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köcci :D Valaki esetleg, még valamit?

Jah és arra gondoltam, hogy itt megcsináltatom:

tattoosilver.blogspot.hu


Vélemények? Szerintetek megbízható hely, vagy legalábbis annak tűnik?:D Valaki esetleg csináltatott itt?:)

2013. ápr. 1. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!