Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézel ki most? Ha teljese...

Hogy nézel ki most? Ha teljesen átváltoztathatnád magad, hogy szeretnél kinézni?

Figyelt kérdés

Miért épp ezt az új külsőt választanád?


Kort és nemet lécci.

Köszike. :)



2013. márc. 10. 08:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy most kinézek -> ahogy ki akarok nézni:

162 cm vagyok -> 170 cm-es akarnék lenni

92 kg -> 60 kg

zöld szem -> sötétzöld szem

nagyon fehér, striás, nem gyógyuló, szeplős bőr -> barnulni tudó, egészséges bőr

turcsi orr -> egyenes ívű, kicsi orr

göndör, szürke haj -> egyenes szőke, vörös, vagy fekete haj

34-es láb -> 37-es láb

E-es mellek -> B-s mellek

rövid lábak -> hosszú lábak

vastag száj -> közepesen vékony száj

görbe hát -> egyenes hát

asszimetrikus fülek -> szimetrikus fülek


Ezzel a külsővel nagyobb eséllyel találnék munkát, könnyebben és olcsóbban tudnék ruhát venni, a mellem nem zavarná a mozgásomat, mindenkiben szimpatikusabb benyomást keltenék, egészségesebbnek néznék ki, könnyebben találnék cipőt, és ne fújtatnék alvás közben, ha normális lenne az orrom, a fülbevalók meg normálisan állnának a fülemben.

2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lemaradt, bocsi: 26/L
2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

Most : 150cm

45kg, kékeszöld nagy szemek, telt ajkak, nem nagyon széles csípő, vál alattig érő, sötét barna haj. Picit görbe orr. Így is meg vagyok elégedve a külsőmmel, sokan is mondják, hogy kis cuki vagyok meg ilyenek, de így még jobb lenne:

153cm, 42 kg, még vékonyabb csípő, csípőig érő göndör haj, és az orromat lecserélném úgy, ahogy van.

Összességében: nőnék még (fogok is), a hajamat növeszteném (növesztem is), orromat lecserélném és a csípömet, fogynék (csak nem todok:()

14 leszek.

2013. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, telefonról vagyok és picik a betűk.
2013. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

171 cm, 54 kg. 85-60-96-os méretem van. Van pár piercingem, tetoválásom, hosszú barna hajam meg zöld szemem van.

Ha változtatni tudnék (mellesleg azon vagyok), akkor izmosodni szeretnék. Szeretném ha szebb bőröm lenne. Egyébként minden mással ki vagyok békülve. Kicsit hülye formájú orrom van, annyira nem zavar, de ha sok pénzem lenne, lehet megcsináltatnám, illetve az állkapcsomat is lehet, hogy kicsit átszabatnám, hogy még szebb legyek, mert egy narcisztikus liba vagyok :D De egyébként örülök annak, ahogy kinézek, tetszek magamnak.

22L

2013. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

most---->így szeretnék kinézni

162 cm, min. 170 cm

63-65, 58kg

középhosszú barna enyhén hullámos haj, hátközépig érő nagyon hullámos/göndör haj

széles csípő, keskenyebb csipő

kicsi vastag comb hosszú vékony combok

narancsbőr,szép bőr

sok pattanás,szintén

vékony ajkak vastagabb ajkak

ami még jó lenne:kisebb has kisebb fenék nagyobb mellek 16L

2013. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

[link]

így néznék ki, ha a kívánságom teljesülne. Ehhez le kéne vágatnom a hajamat, fogynom kellene 22 kilót és bőrt kellene cserélnem. Az arcunk az ugyanolyan amúgy. De még sok kívánságom lenne..és legfőképp azért választanám ezt a külsőt, mert világéletemben vékony akartam lenni, és neki pont olyan alakja van (főleg a filmjeiben látszik) amilyet én szeretnék.

18/L

2013. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ovális-szív alakú arc, fehér bőr, vastagabb ajkak (de az alsó vastagabb), kerek és nagy barna szem, kissé pisze orr, hosszú, barna haj, 173 cm, 59 kg, D-s mellek. Ilyen vagyok most. Amit változtatnék: hogy könnyebben tudjak barnulni, világosabb lenne a szemöldököm hogy mindenféle hajszín jól álljon, vastagabb lehetne a felső ajkam, mert utálom azt a kis V- formát rajta, én ilyesmit szeretnék: [link] Azon kívül szívesen lennék vagy 10 centivel alacsonyabb és 10 vagy több kilóval vékonyabb egyúttal. Alacsony, törékeny szeretnék lenni, az arcformámat is szívesen megváltoztatnám igazi ovális lekerekített formára. Azt hiszem ennyi... :( Nem igazán szeretem magam, és sok ember van, akit irigylek:( Olyan dolgok ezek amiken nagyon nem tudok változtatni sajna, fogyni tudok, de akkor se leszek "törékeny" mert nem olyan a csontozatom mint az apróbb, eleve vékony embereknek:/
2013. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
most : 171 cm vagyok és 50 kiló ,hátközépig érő haj ,kis mell azon változtatnék,hogy felszednék 5 kilót kb és szilikonmellet rakatnék be és edzenék hogy jól nézzek ki és a hajam a derekamig növeszteném. de ezeket meg is fogom valósítani.
2013. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

160cm-->163-164cm

65kg-->51-52kg

kicsit pattanásos a bőröm-->szép sima legyen

az orrom nagy,turcsi-->kisebb legyen

a hajam nem dús,gyorsan zsírosodik-->szép dús legyen és hosszú

a karom,combom vastag-->szép vékony,formás legyen

a fenekem,hasam nagy-->az is formás,vékony legyen

a körmeim kicsik(lassan nőnek)-->szép nagyok,ápoltak legyenek


Én azért választanám ezt a külsőt, mert így a suliban jobban elfogadnának, könnyebb lenne ruhát venni, nyíltabb lennék az emberek felé és nem csúfolnának,suttognának rólam.

13/L :)

2013. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!