Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy teljesen új külsőt...

Ha egy teljesen új külsőt választhtnál hogy szeretnél kinézni?

Figyelt kérdés

1. Hogy nézel ki most?

2.Hogy szeretnél kinézni?


Legyetek szívesek, kort és nemet.


2012. nov. 1. 14:10
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Hogy most hogy nézel ki, azt nem szükséges leírni. Bocccs.
2012. nov. 1. 14:11
 2/26 B25 ***** válasza:
3%

13/L

Nem akarok sok mindent változtatni magamon csak egy kicsit nagyobb melleket :) és hogy ne keljen a szemüveg

Egyébként így is nagyon jól nézek ki de azért úgy már rám se nézhetnének csak a napra :D

2012. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Teljesen új külsőt nem szeretnék, nincs gond velem, ami zavar hogy csak 163 cm magas vagyok, jobb lenne 175-180cm körül lenni. Bár ez is csak azóta zavar mióta 190 cm-es barátom van. Olyan törpének érzem magam mellette. :/

26L

2012. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

1. Magas vagyok, vékony, hosszú karokkal-lábakkal. Barna hajam van, barna szemem, világos bőröm.

2. Nem szeretnék sokat változtatni, már megszoktam magam így:)) Nagyobb melleket szeretnék, szebb arcbőrt, dúsabb hajat és nem lenne rossz, ha pár centivel alacsonyabb lehetnék (180 helyett mondjuk csak 172-175 cm) mert szívesen hordanék szép magas sarkú cipőket, de így nem tehetem, mert akkor már 190 lennék és elég idiótán néznék ki sajnos.


26 L

2012. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kedves 14:16-os, hát én szívesen elcserélném veled az 180-as magasságomat a te 163 centidre! Én most ugyanis egy olyan pasiért vagyok oda, aki csak 172 centi:)
2012. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

164 cm vagyok, 61 kiló, hosszú barna hajam van, hosszúkás arcom,


ha lehetne változtatni, egy kisebb orr és egy kicsivel nagyobb mell jó lenne, illetve egy szebb arcbőrt is elfogadnék, hogy ne kelljen folyton alapozóznom,

különben ki vagyok békülve magammal, mert így is elég sok pasinak bejövök, ráadásul 6-8 évvel minimum fiatalabbnak szoktak gondolni a koromnál

2012. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ja, bocs, 6-os: 39/N
2012. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

1. Mell fölé érő barna hajam van, nagy zöld szemeim és átlagos/vékony alakom. (170/55)

Amin változtatnék, az a hajam. Már 1,5 éve növesztem, de nagyon lassan nő... Remélem egyszer lesz derékig érő. :) Ezen kívül a bőrömön változtatnék, mert zsíros/ pattanásos.

2012. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
*és 16 éves vagyok, lány
2012. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Változtatnék az arcformámon, jelenleg ovális, viszont örülnék, ha karakteresebb lenne. Nagyobb szemeket szeretnék egy kicsivel.

Természetes világosszőke hajat, az eredeti világosbarna, de festetem.

Örülnék, ha jobb lenne a szemem, a szemüveget meghagynám azért, mert nélküle hülyén nézek ki szerintem.

Ja és full egyenes hajat alapból :) Persze amit formázni is lehet.


18/L

2012. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!