Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan és mivel kezeltétek...

Ti hogyan és mivel kezeltétek a tetoválást?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

két napig fóliáztam, majd utána kentem egy hétig neogranormonnal, utána meg testápolóval.

ezt ajánlották a szalonban.

egy másik tetoválásomat, meg egy hétig fóliáztam, közben kentem neogranormonnal és az így sokkal lassabban gyógyult.

víz érheti a tetkót, csak áztatni nem szabad (úszoda, fürdés).

2013. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én az első tetoválásomat bepanthennel kentem szépen gyógyult és most is szép. A másodikat körömvirág krémmel pedig a tetkósom aztmondta felejtsem el. Pedig ugyanolyan szép mintha bepanthennel kentem volna... Aztán most van egy harmadik, 2 napos vettem körömvirág krémet de ez nem olyan 'vazelines mint a másik de nemtudok már mást venni kicsit parázok h ez nem lesz jó kifog kopni ezért kiváncsiskodom,hogy ki mivel keni...
2013. márc. 11. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 napig amíg kicsit levedzik nem kenem semmivel csak fóliázom, utána amíg hámlani nem kezd bepanthennel, ha meg már lehámlott akkor pedig sima testápolóval.
2013. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
enyhén szappanos vízzel most le, majd töröld szárazra, kend be bephantennel és fóliázd le. Napi 3-szor, kb 2-3 napig. Ha levet ereszt, kifolyik a festék, nem gond.
2013. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!