Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menőbb?

Hogyan legyek menőbb?

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim,eddig azt hittem,hogy vannak,de mindig csak kihasználtak.Én is menő akarok lenni és próbálok mindenkivel jóban lenni,de senki sem vesz figyelembe az .Akárhova mennek közösen az osztálytársaim,engem sosem hívnak.Minden szünetben egyedül vagyok.Mit csinálj,h legyenek barátaim?
2013. márc. 12. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy magabiztos, minden itt kezdődik! Próbálj bekapcsolódni a beszélgetéseikbe,mondd el te is a véleményed, kommunikálj,... és légy önmagad, ez nagyon fontos! Sokan vannak akik nem önmagukat adják, és kívülről vagánynak látszanak, de belül egy nagy nullák, hidd el! Sok sikert!:)
2013. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DiMyTrI válasza:

Szia Zoli vagyok én is nyominak kezdtem, meghuztam magam stb. aztán volt hogy megütöttek, piszkáltak nem szoltam vissza, bénán öltöztem meg stb. elkezdtem megemberesedni mikor belém kötöttek vagy megütöttek de csak akkor hogyha ő kezdte akkor én megütöttem és igen volt hogy rosszul jöttem ki a bunyóbol megvertek de kiálltam magamér, nem tiszteltek a suliba, és egyre több ilyen gyerek volt én annál erösebb magabiztosabb lettem és mindegyiket megvertem, olyannal is ujjat huztam aakiről tuttam hogy megver de nekiálltam mert nem csicskultam be és lám megvertem pedig 2-3ével fvolt idösebb mint én és senki nem merte megütni de én igen, elkezdtem joo ruhákat venni koromhozz ilöen öltözni viselkedni és sok balhé volt de 7-8 osztályra eljutottam arra a szintre hogy tisztelnek nem szolnak be stb. igy csináld ne legyél szégyelös ha teccik egy lány mond meg neki legyél lazább és a tanulás manapság nem stréberség aki aztmonjda igen annak mond meg hogy igen lehet stréber vagyok de sokkal többre viszem majd mint te mert te egy senkiházi leszel nagykorodba és ha megüt üss vissza merd megütni a 2x akkor mint te akkor is ennyi a menőség manapság jaa és még pár dolog végasd le a hajad mindig a trendre vágasd, jobb ruhákba járj suliba, csajozz kicsit, ennyi


barátaiddal meg ne foglalkozz nekem is voltak ilyen haverjaim leszartam öket keress másik baráti társaságot több képet tegyl fbre, és ha nem olyan kihasználos mind akkor békülj ki velük

2014. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!