Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nevettek ki/szóltak már be...

Nevettek ki/szóltak már be utcán idegenek a kinézeted miatt?

Figyelt kérdés
Mit mondtak és ők hány évesek voltak, hogy néztek ki? Rosszul esett nagyon, vagy nem foglalkoztál vele? Szerinted volt igazság abban, amit mondtak, vagy csak parasztkodtak?
2013. márc. 12. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Aki ilyen primitív, azt nemhogy embernek nem, de még az állatnál is kevesebbre tartom, épp ezért nem érint a véleménye, elengedem a fülem mellett. A cipőm talpára ragadt koszt is többre becsülöm.
2013. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is be szoktak szólni, de nem rossz értelemben. Sajnos engem rengeteg férfi megbámul az utcán/villamoson, stb..és szörnyen idegesítő. Múltkor történt, hogy egy pasi egész úton a buszon engem bámult, aztán követni kezdett, miután leszálltam, és odaállt elém, elkezdett dicsérni, hogy milyen szépek a szemeim, stb. Engem ettől a hányinger kerülget, utálom, ha néznek, még akkor is, ha nem azért, mert csúnya vagyok. Pedig nem vagyok kirívó, nem viselkedem feltűnően. Meg többször előfordult, hogy tömegben fogdosni kezdtek, hát nem kívánom senkinek. Leszálltam, legalább megvártam három villamost, mire újra felszálltam. Gusztustalan, hogy egyesek mennyire nem bírnak magukkal.
2013. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12

Én nem bámulok nőket, legalábbis arcukon és cipőjükön(öltözetükön) kívül semmit. De ezeket sem bámulom inkább csak megtekintem.

Szerintem elég lehangoló mikor egy nő után egy egész megálló fordul.

Ráadásul imidzs romboló :)

2013. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy ki mondja!!!
2013. márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Régebben igen, az öltözködésem miatt. Volt egy rocker korszakom, fekete ruhákkal, bakanccsal, meg szaggatott nadrággal. Legtöbbször nem magyarok voltak, vagy ilyen tizenéves cicafiúk. Nem foglalkoztam velük, mert nekem akkor az tetszett, és nagyon menőnek éreztem magam a ruháimban. Szerintem bárki aki beszól egy másik vadidegen embernek az utcán a kinézete miatt, az paraszt.

3 alkalomra emlékszem mikor nem a ruháim miatt szóltak be. Az egyik még általános alsóban, valami fiú azt mondta rám, hogy szilvafa(kiskoromban nagyon szeplős voltam). A másik úgy egy éve, egy nagy csapat tizenéves nem magyar srác tántorgott ki a diszkóból, és rám kurjongattak, hogy menjek velük szoliba, mert úgy nézek ki, mint egy "döglött ember"(szó szerint idéztem). Plusz pár hete egy duci csaj, hogy olyan girhes vagyok, mint valami botsáska.

2013. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Idegenek nem, inkább a suliban pár csaj. Valamiért eléggé kinéztek maguknak, nem azt mondom, hogy beszólnak, de teszik a megjegyzéseket. Plázacica, hasonló. Nem veszem fel, mert egyrészt nem vagyok az, csak szeretek csinosan öltözni, igényes vagyok a megjelenésemre. Arról meg nem tehetek, hogy ők sz@rul néznek ki, és ezt azon vezetik le, aki nem olyan nyomi, mint ők.
2013. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóltak már be az öltözködésem miatt, de olyat kaptak tőlem, hogy köpni-nyelni nem tudtak.

Olyan is volt már, hogy egyértelműen rajtam nevetgélt és susmorgott két csaj, aztán eléjük álltam, hogy "Na akkor a szemembe is mondjátok!". Mondanom sem kell, elkussoltak.

2013. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy max. 7 éves cigány gyerek: Hogy úgy mész, mint aki beszart. Rohadtul nem úgy mentem, csak egy nehéz táska volt a vállamon.
2013. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
:(
2016. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gyerek és fiatalkoromban rendszeresen, és főleg tizenéves lányok. Sajnos olykor még előfordul mostanában is. Legutóbb 2 hete, mikor mentem a lányomért az iskolába. A suli előtti padon ült két fiú és egy lány és mikor elmentem előttük, a lány azt mondta:na itt jön a szépségkirálynő! Hogy nézel ki?! Aztán röhögtek is egyet.

Ők olyan 14-15 évesek lehettek és bár nem figyeltem őket meg nagyon, de átlagos kinézetűek.

Eléggé rosszul esett, nem tagadom. még utána napokig eszembe jutott. Meg hogy talán vissza kellett volna szólni és elküldeni melegebb éghajlatra.

Igaz, sosem voltam szépség, de ez nem jogosít fel senkit, hogy ilyeneket mondjon. Főleg gyerekként egy felnőttnek, csak azért, hogy vagánykodjon a többiek előtt. Remélem, az életben ezek a csúfolódó emberek is visszakapják ezt a rossz érzést, amit másoknak a szavaikkal okoznak.

2019. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!