Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dicsérték már meg idegenek a...

Dicsérték már meg idegenek a hajad/ruhád stb az utcán, buszon, akárhol csak úgy? Hogy fogadtad?

Figyelt kérdés

Néha látok embereket, akiknek vmijük marha jól néz ki, jól áll. Szívesen mondanám nekik, de... Nem lenne az fura? Egy vadidegen megdicséri a cipőd...?

Voltatok már vmelyik helyzetben? Megtettétek / hogyan reagáltatok?

20L


2010. okt. 13. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem a sapimra mondták utólag vad idegenek, meg megkérdezték hol vettem :D
2010. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem takarítónénik az öltözőben. Kicsit frusztrált h bámultak.

de az h megkérded h hol vették, talán még belefér :)

(az ember pillanatnyi hangulatától függ h hogy fagadja)

2010. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a bororstámat dicsérték 18/l
2010. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a saját magam által készített swarovski karkötőimet dicsérték már meg többször is :) Én nagyon örültem neki, először mindenki azt kérdezte, hogy hol vettem és meglepődtek, mikor megmondtam, hogy én csináltam. Igaz ebből kb 4-5 esteből 1 volt vonaton a többi bent az egyetemen.

de más cuccomat még nem dicsérték meg így, de engem biztos nem zavarna, én örülök neki :)

(na jó, volt hogy a melleimre tettek ilyen megjegyzéseket, az inkább ijesztő volt, hiába dicséret... szerintem a haj is ilyen téma, ha valami testedhez tartozót "magasztal" valami idegen, az fura és ijesztő, de a cuccokra tett pozitív megjegyzéssel nekem speciel semmi bajom nincs)


23/L

2010. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a hajszínem dicsérték meg nagyon sokan, meg kérdezgették, mivel festem (természetes aranyszőke hajam van). :D
2010. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem a kék hajam szokták megdícsérni, megállítanak, h hol veszem a festéket, hogy kell csinálni...ez történt már tescoban, utcán a zebra közepén...és tegnap egy teljesen ismeretlen fodrász jött oda, hogy nagyon szép hajam van...az azért jól esett:)Egyébként nem vagyok se emo, se scene, se mangamániás, egyszerűen csak kicsi korom óta kék-fekete hajat szerettem volna, és meg is valósítottam 3 éve...

20/l

2010. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen dicsértek már meg pont vmelyik nap pár lány szolitott le a csizmám teszet nekik nagyon hát megköszöntem a dicséretet örültem neki nagyon
2010. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint annyira nem gáz. :)
2010. okt. 13. 20:30
 9/15 anonim ***** válasza:
booklineban jött oda egy lány és megdicsérte a fülbevalómat, meg egyszer a pénztáros egy kisboltban szintén a fülbevalómat dicsérte meg. jólesett, semmi problémám nem volt vele
2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bevásárló központban meg szórakozóhelyen jöttek oda hozzám hogy hol vettem a nadrágom, meg egyszer egy lány a pasijával kézenfogva odajött hozzám hogy milyen szép vagyok, meg milyen jók a szemeim. Hát kicsit sokkot kaptam :D
2010. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!