Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinget szeretnék,...

Köldök piercinget szeretnék, lenne pár kérdésem azoktól akiknek már van/volt?

Figyelt kérdés

-Ha most márciusban megcsináltatom, még időben vagyok és tudok nyáron menni strandra?

-16 leszek, kell szülői engedély hozzá?

-Rendszeresen sportolok,ez károsíthatja?

-Mennyi ideig nem lehet utánna uszodába menni?(a sulival minden 2. héten megyünk)

-Mennyire fáj mikor csinálják? Vagy utánna?

-van egy kis husi a hasamon, nem igazán lapos,de nem vészes. Hülyén fog állni, várjak még vele?:S


2013. márc. 17. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Detto..en is 16 leszek stb....ufyanezek engem is erdekelnek
2013. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D'a ***** válasza:

tudsz majd menni strandra

nem kell engedély :)

egy darabig be lesz gyulladva(kapsz rá fertőtlenítőt vagy gyógyszertárba kell megvenned)"Egisept"-tet vegyél ha nemír fel semmit vagy bármi :)

háát uszodát nem nagyon ajánlom :)

nekem rossz volt mert félek a tűtől.. de elviselhető :)

nembaj ha picit husis vagy :)

2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

van akinek kifejezetten lassan gyógyul a köldök piercingje. nekem is több hónap volt, mire 100%-osan begyógyult, gennyes is volt egy picit. ha szerencsésebb vagy mint én, akkor strandolós időszakra meggyógyul :)


Nekem a sportot nem ajánlották, nehogy beleakadjon valamibe, vagy megüssék(akár a labda),de ha tudsz rá nagyon vigyázni közben, akkor szerintem nyugodtan.


Amikor szúrták az eléggé fájt, de hamar kész, és nagyon szeretem hogy ott van, szóval megérte. Utána lévő fájdalom meg könnyen elviselhető, esetleg ha kicsit sebes lesz, és megmozdul, akkor lesz kellemetlen.


Nekem sem teljesen lapos a hasam, kicsit husis, de szerintem jól áll, a barátom is szereti, szóval emiatt ne aggódj, a legfontosabb, hogy neked tetszen :)

2013. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
előző vagyok, elfelejtettem hogy szerintem sem kell szülői engedély, bár lehet piercingese válogatja. 16 voltam, amikor az ajak piercingemet csináltattam, ugyan volt nálam szülői engedély, de nem kérte, nem igazán érdekelte hány éves vagyok :D
2013. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:) rendszeres sport alatt a kondit ertettem mert minden nap jarok. de ott nincs labda vagy amibe beleakadhatna szerintem. akkor viszont lehet hogy a heten erot veszek magamon es megcsinaltatom.:) hatha meggyogyul strandidore
2013. márc. 18. 03:03
 6/9 anonim ***** válasza:

- tudsz menni

- mikor én voltam (16 múltam), akkor még nem kellett (4 éve), de múltkor épp itt olvastam egy kérdést, hogy valakinek mégis kellett...

- nem

- próbáld úgy csináltatni, hogy minél nagyobb szünet maradjon az uszoda és a szúrás között, tehát mondjuk elmész csütörtökön úszni, akkor másnap már szúrasd és akkor 2 hétig tud "pihenni"

- maga a szúrás nem vészes, gyógyulás meg egyéntől függ. Vegyél Tetran kenőcsöt, az nagyon jó rá és legyen otthon Betadine is, hogy a körös részeket fertőtlenítsd

- a hason bármikor lehet formázni, pár hasprés egy nap és volt-nincs háj :) ha bizonytalan vagy, akkor várj vele, de ezt már Neked kell tudnod.

2013. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem a köldökömben van 3 piercing. Az első 1 hónap alatt gyógyult, a 2. is ott körül, a 3.-kal viszont szenvedtem közel egy évet, mire teljesen meggyógyult.

A rendszeres sportolás abból a szempontból nem kedvez neki az első napokban, hogy esetleg ráizzadhatsz, amire reagálhat a szervezeted úgy is, hogy begyullad a szúrás helye.

Víz 3-4 napig jobb, ha nem éri, de szerintem nem lenne vele gond, ha csak minden 2. héten mentek uszodába.

Nekem egyik sem fájt igazán, ki lehet bírni (én mindig azt mondom, kibírhatóbb, mint egy fazongyanta :D ).


Ha begyullad, ne ijedj meg tőle, nekem pl. mindegyik begyulladt, akárhogy vigyáztam rá. :) Tetran, Betadine gyulladásra jó, ill. én hidrogén-peroxidot használtam rá végig. :)

2013. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kpszi mindenkinek a valaszokat! tegnap megcsinaltattam:) elegge fajt, a csavo alig birta atszurni, mert "jo kemeny borom van", d

e vegulis sikeult es mostmar nem faj csak neha ha picit megmozdul. octenisept spravel torolgetnem kell napi 4x

2013. márc. 21. 21:22
 9/9 anonim válasza:

#7-es vagyok.

Egészséggel használd :) Nekem is volt olyan, hogy alig ment át, mert vastag a bőröm.. Csak nekem az az intimnél, az fájt. :D Ott majdnem kiugrott a szemem :D

2013. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!