Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell műkörmöt építeni?...

Hogyan kell műkörmöt építeni? Mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
pl milyen zselé , mennyi stb, légyszives linkeljetek is és kérlek ne ilyen kezdőcsomagokat hanem összevállogatva,de ha nem azse baj :D :D előre is köszi

2013. márc. 17. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

OMG. Tetőt ácsolni, netán házat építeni, vagy csontkovácsolni nem akarsz???


Ez egy szakma! Menj el tanfolyamra, és tanuld ki!

2013. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

sok ész nem kell hozzá, csak egy kis kézügyesség.

kell venned zselét(közepes erősségűt) átlátszót, esetleg fehéret, reszelők kellenek(a formázáshoz külön ill buffer), gombátanító/zsírtalanító, portalanító kefe, tip(ehez kell ragasztó is), vagy sablon attól függően, hogy milyet akarsz csinálni, kifejezetten zseléhez való építő ecset(amiből előtte ki kell szedni a ragasztót ennek meg van a technikája), papírtörlő, fertőtlenítők(kéz és eszköz), uv lámpa.


hirtelen ennyi jutott eszembe. sokat kell gyakorolni és menni fog. nem kell hozzá diploma.

2013. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

igen, sok ész tényleg nem, és tényleg csak egy kis kézügyesség.


Ha tényleg így van, miért van ennyi csapnivalóan szar műkörmös? Mindenki sír, hogy nem talál normálisat. Holott se ész nem kell hozzá, meg csak némi kézügyesség :D Hát igen...

2013. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ne hagyd magad elkeseríteni! Hobbi szinten csinálom. Magamnak és egy két embernek. Látni fogod, hogy van-e hozzá tehetséged! Egy kisebb csomagba ruháázz be.(lámpa,kezdésnek tip és ragasztó utána ha megy sablon,reszelő, ecset, clear pink és fehér zselé. Ezekből inkább minőséget vegyél, de kezdésnek kis kiszerelésben. Viszont kezdésnek nézz szét neten bontottért. megfelel az is. buffer, fixáló folyadék, primer,tipp vágó esetleg körömágy olaj és egy fényzselé.) Aztán Ha meg egészítsd ki. Bővítsd. Nem éri meg az olcsó hitványságokkal kisérletezni. Aztán ha látod, hogy szép formát gyakoroltál be tartós tényleg szereted csinálni egész nap lenne hozzá kedved csináld meg a tanfolyamot! Én pl nem tudnának annyit fizetni, hogy egész nap ezt csináljam... ha szeretnéd küldök pár munkámat... Nekem sem tanította senki. Neten vannak fent step by step videók képek. hasznos. Sok sikert!!!!
2013. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Persze, csináld csak magadnak, aztán vagy szét reszeled a körmöd vagy nem, vagy tartós lesz vagy nem, vagy megunod vagy nem.

És azt honnan fogod tudni kinek lehet építeni és kinek nem? Honnan fogod felismerni a betegségeket, honnan tudod melyiket lehet orvos nélkül kezelni és melyiknél kell orvoshoz küldeni a vendéget?

2013. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gabriell88 ***** válasza:
0%

hagyd csak úgysem érsz el vele semmit(előttem szólonak)

Kezdő műkörmösként mondom, annak a személynek aki azt mondta nem kell hozzá sok ész, hogy menjen el egy tanfolyamra tanulja meg azt amit én aztán mondja, hogy nem kell hozzá ész.Van fogalmad arról mi minden kell hozzá? anatómia , ortopédia , bőrgyógyászat.Tudod mi a kizáró tényező műköröm vagy manikűr esetén? tudod, hogy a körömből mi minden betegségre lehet rájönni?Megtudod különböztetni? tudod mire utal? Mert nekünk tudni kell.Én is otthon kezdtem, de vettem a fáradságot és beleöltem nem kevés pénzt az oktatásra, mert ez egy Szakma Szakemberekkel.Én sem javítom itthon a barátnőimnek a tv-it, mert egyszer agyoncsap az áram.....

2013. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
66%
Anyám... Mindenki ezt nyomja... Ha ennyire zavar benneteket a "kókányolás" FOGJATOK ÖSSZE!!! Kérjetek kormányrendeletet mit tudom én... ha italt személyivel alapanyagot bizonyítvánnyal... De komolyan ennyi zavar benneteket nem értem miért mindenkinek csak a szája jár... Én sem azt mondom h mindenkinek csináljon... de szerintem ép emberi ésszel fel lehet fogni, hogy lerohadt besárgult gusztustalan kézhez nem nyúlunk... csinálgasd csak magadnak! Sok sikert!
2013. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabriell88 ***** válasza:
0%

Ha magának vagy barátnőinek csinálja? csinálja, nincs ezzel baj, ha megszereti úgyis el fog menni továbbképzésre idővel.De az, hogy valaki otthon sunyiban csinálja másnak, pénzért?! na az már nincs rendjén.


És igen bajunk van a kóklerekkel, tudod miért? mert nekünk kell kijavítani az ő hibájukat! ó ugyan hozd már rendbe a körmöm mert elreszelték.Láttam olyat is hogy a körme már nem volt meg egy részen annyira kireszelte az illető"azt hiszem tudom mit csinálok" vagy elfertőzte a vendége kezét és akkor már hozzánk jönnek, javítsd ki címszóval és ezért vagyunk felháborodva!

2013. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabriell88 ***** válasza:
31%
És nekünk a gusztustalan elsárgult kezet is rendbe kell hozni!!!!!!!!!!! ezért vagyunk szakemberek!%
2013. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

gabriell88(2. vagyok)

én is voltam többször műköröm modell, tudom mit tanulnak. Ott cseszték már el körmöm, de jó is lett és olyan is csinálta, aki otthon elkezdte, aztán ment csak tanfolyamra. ahogy lett pénze rá(mert vagy 150E egy ilyen képzés).


másrészt te csak gombás meg kitudja milyen körmökkel találkozol én meg van hogy hajléktalanokat röntgenezek. Melyik is a gusztustalanabb? ugyogy köszi de tisztában vagyok az anatómiával és az ortopédiával és a többi témakörrel is ami az eü részét érinti.

2013. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!