Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen jó ajakápoló van erre?...

Milyen jó ajakápoló van erre? Linkeljétek is be! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
nagyon kivan száradva a szám, cserepes és fáj. nagyon sokat iszom, napi 3 litert simán, de még így is nagyon csúnya. valakinek van valami ötlete, hogy mivel tudnám rendbe hozni? valami ajakápoló balzsam vagy hasonlók? előre is köszönöm!
2013. márc. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem az ekcéma miatt volt ilyen.

lehet, hogy neked is valami bőrbetegség okozza.

amikor viszont nem volt beteg és szintén cserepes volt a szám(mondjuk attól függ, fiú vagy lány vagy), ez használt:

[link]

kellemes érzést hagy az ajkakon, nem érzed zsírosnak, nem ragad egyáltalán, nem igazán van illata sem, csak egy picike, de az kellemes.

ha viszont nem múlik el, akkor: neogranormonnal kenegesd, ez hámosít, és nagyon szépen begyógyítja a hegeket. Nekem használt, amikor ekcémás időszakom volt.

ja és nem drága! én vaterán vettem oriflame értékesítőtől, azt hiszem 300 ft volt...

2013. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A neutrogéna ajakápoló nagyon jó, drágább mint a többi de megéri. A labello meg ezek csak tovább szárítja.
2013. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok: [link]

itt egyébként nézelődhetsz, sok ajakápoló fent van, biztosan sokat segít majd a választásban.

2013. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)!
2013. márc. 18. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Carmexet használok, tegnap szétrágtam a szám mert ki volt száradva, kenegettem vele, ma már nem is látszik hogy szét volt rágva... szerintem ennél nincs jobb. Van bizsergető érzés tőle, amit tökre szeretek, az íze nem jó, szóval nem nyalom le:) Krémmánián ez kapta a legtöbb jó értékelést, ezért vettem csak, és tényleg olyan jó.
2013. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2013. márc. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!