Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a Labellot?

Miért utálják annyian a Labellot?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, hogy bármit, csak Labellot ne. Nem értem, én nagyon elégedett vagyok vele.

Miért ellenzik annyian?



2013. febr. 21. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is nagyon szerettem régen.(ennek már vagy 5 éve) Aztán kifogtam egymás után (azt hiszem Rose volt) 2 olyan darabot, ami mállott, ragacsos volt. Ha hozzáért a számhoz, mintha legalábbis csiriz lett volna. Én többet nem kísérletezek vele...
2013. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. A zsebemben hordom, megolvad, nem ápol igazán jól, drága is. Alacsonyabb árkategóriában sokkal jobbakat találtam.
2013. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon szeretem.:) Most Vitamin shake-eset használok, az nekem bevált. De tény, hogy függővé tesz.:P
2013. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A kék színűből most van nekem először. Egyszerűen imádom.

Próbálkoztam "no name" márkákkal is, de egyik sem annyira jó mint a labelló. Még az 1000 ft oriflame sem.

Viszont a nagyon pirosat nem szeretem, mert nagyon feltűnő, nekem meg nem áll jól. De akinek jól áll ennyire élénk annak szerintem szuper.

2013. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Kis túlzással, de darabosra repedt a szám tőle. Persze ennek már vagy 10 éve is van, de még egyszer nem akarok vele próbálkozni:S. Pedig az ízskálájuk egész jónak tűnik.
2013. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is szörnyűek, bár van egy gyümölcsösöm. szájfénynek elmegy, ajakápolónak viszont siralmas... ami tényleg ápolt nekem, az eddig csak a carmex volt, én annál maradok.
2013. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért utálom mert nekem nem az a fontos hogy jó íze és szép színe, illata legyen, hanem az hogy a kiszáradt számat hidratálja... erre még egyetlen Labello sem volt képes. Pedig nekem is volt sok régebben. Semmit nem értek, valamint nem is tartós a szájon.
2013. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam csak egyetlen, jobbanmondva kettő labello vált be:


- Labello med (fehér színű csomagolás): íz- és illatmentes, natúr fehér - de ezt kivonták a forgalomból, rég nem láttam már.

- Labello man (Sötétkék kupakos) - kimondottan férfiaknak


Hát, nő létemre mégis ezt használom, mivel nem szeretem az ízesített, színezékkel teli dolgokat. Korábban én is sokfélét kipróbáltam az Avontól a Baleáig, a Labello több ízét is, de nem jött be.


A Classic változat, ami szintén natúr lenne szétmállott a táskámban. Jó, mondjuk nyáron ez előfordul. Volt rózsás is, de nem volt jó.


A minap nem volt nálam kézkrém és nagyon berepedt a kezem. Labellot kentem rá, s csodák csodája, nem fájt annyira.

2013. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a Labelloval, hogy már nem arra mennek, hogy hidratáljon, hanem h csillivilli legyen. Nekem az Avonos kb 300 forintos gagyi hidratáló ajakápoló is sokkal, de sokkal jobban használt.
2013. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen szoktam venni, nem volt vele bajom, mondjuk nincs is exrém módon kiszáradva a szám. Azóta már sok más márkát is kipróbáltam. A Labello nekem olyan se nem rossz, se nem a legjobb kategória. Nem kizárt, hogy majd még valamikor veszek, de nem a kedvenc márkám.
2013. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!