Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Ha bejönnek nektek a...

Pasik! Ha bejönnek nektek a köldök piercinges csajok, akkor szerintetek egy nőnek melyik áll jobban?

Figyelt kérdés

a hagyományosak pl.:

[link]

vagy ez a lógós pl.:

[link]



2013. márc. 18. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nem jönnek be a piercinges, tetovált csajok, sőt taszítanak.

De ha muszály inkább a lógós, az sokkal szexibb, de sztem mondj le a piercingekről. Nem tudom kiknek jönnek be, szerencsére nem ismerek olyat vagy még nem tudom h bejönnek-e neki.

2013. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!


Nekem bejön mind a két típus, bár a viselését inkább alkathoz kötném (bár ez elég furcsa meghatározás így.)

Egy nagyon ducibb csajszinak nem annyira áll jól, de egy nagyon csontinak sem. Egy vékonyabb hasú lánynak inkább a lógosok, egy teltebbnek inkább a sima banán ékszerek állnak szebben, szerintem. Persze ha öltözet alatt van, akkor mindegy, de ha nyári trend szerint, akkor ruhához is lehet választani a típust.


UI.: Első hozzászóló, a kérdésre válaszolj, ne offolj!


- The Blueskin -

2013. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól,hogy milyen a hasad.

Nekem nincs kockás hasam,viszont lapos a hasam,de egyáltalán nem sportos.Ami a hasamat illeti,elég szép hasam van,a párom is dicsérte,de mégsem olyan gebe has.

Van is piercingem és szép is,nagyon szeretem,illik hozzám,és sehol máshol nincs se tetkóm,se piercingem.

Én szerintem aki azt mondja,hogy hány a piercinges csajoktól,az egy kicsit eltúlozza a dolgot.Ha megtetszik egy lány,és kiderül,hogy piercingje van a köldökében,tudod mikor fogja elhányni magát,meg megundorodni a lánytól,hát soha szerintem.

Nekem az első típusú van,nekem sokkal jobban tetszik,és sokkal kényelmesebb is.

A második típusú a lógós,az veszélyes szerintem,egyrészt nagyon húzza lefelé a köldököt,másrészt simán beleakadhat akármibe.

Nekem is volt egy ideig bent,de nem bírta a köldököm a súlyt,és aztán be is akadt a ruhámba,és úgy begyulladt,hogy 1 hétig gennyes volt,és ki kellett szednem.Amikor már begyógyult nagyjából akkor tettem vissza az első típusút,és azóta nincs gond vele.

Amúgy ilyen második típust nem is szúrnak egyből,csak az első fajtát.

2013. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!