Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem szeretem magam. Mit...

Nem szeretem magam. Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok megelégedve önmagammal.Nem tartom magam szépnek sőt, pont az ellentétét gondolom.Nem érzem jól magam a bőrömben, nem tetszik magamon semmi sem.Ha megyek valahol pl. városban vagy ahol nagyobb a tömeg és nevetést hallok mindig azt hiszem rajtam nevetnek.Nem megyek sehova se szívesen.Az osztályban is néha csúfolnak, főleg a fiúk.Nem esik jól és ez szerintem csak ront a helyzeten.Ismerősöm szerint nagyon beteg önképem van.Elhatároztam hogy nem érdekelnek mások, csak magamnak szeretnék megfelelni de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.Eddig nem tudtam változtatni. :(

Kérlek segítsetek!

14/L



2013. márc. 19. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd küldj egy képet privátba.
2013. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy vödör onbizalommal kell kezdened
2013. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Pár év és szebb leszel ;)
2013. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogyan növelhetném az önbizalmam:(
2013. márc. 19. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az amit szeretsz magadon?

Mi az, amit nem?


Egy tipp: "Állj a tükör elé és mondd hangosan, hogy "Szép vagyok" meg hasonlók. Segíteni fog. :)

2013. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmit sem szeretek.Csak azokat látom ami nem tetszik.
2013. márc. 19. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogj egy lapot és írd fel rá, hogy miket nem szeretsz magadban és probálj azokon változtatni. Nekem így sikerült.

Ha nem tartod magad szépnek állj be a tükör elé és nézd meg mi nem tetszik.. aztán menj el fodrászhoz, kozmetikushoz.. próbálj ki új frizurát vagy sminkeket.

2013. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Randikommandó segít.:d.. Azt kell meg változtatni magadon amit nem szeretsz!. Aztán mások véleményére ne hallgass. Szard le hogy csúfolnak a fiúk. Mintha ők szebbek lennének.;)
2013. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Fodrásznál már voltam és levágattam a hajam:)

2013. márc. 20. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor remélem hogy a hajad már tetszik magadon :)
2013. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!