Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek hogy tetszik...

Fiúk! Nektek hogy tetszik jobban egy lány? Alapozóval vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Csak mert én legszívesebben nem raknék magamra alapozót, de úgy érzem akkor nem tetszenék a pasiknak.


Most biztos mindenki azt fogja mondani, hogy sokkal jobb ha egy lány természetes és nem festi magát, de azért mégiscsak a festett lányokat nézitek meg előbb... hogy is van ez akkor?


2013. márc. 20. 23:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan képed magadról, ahol nincs rajtad alapozó? Privátban elfogadnám. De tuti, hogy inkább anélkül.
2013. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
így van, készíts ilyen előtte/utána képet! :D
2013. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A pasik kilencven százaléka nem veszi észre, hogy van-e rajtad alapozó. Ahogy azt sem, hogy befested-e a hajad. Neked lényeges különbségnek tűnik, de nekik egyáltalán nem.


25/N

2013. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy milyen a bőröd. Ha ragyás, vagy tele van bőrhibákkal, akkor jöhet az alapozó, ha szép tiszta, akkor felesleges.
2013. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
kétlem h bármi gondot is okozna h használsz vagy sem, de egy csaj akkor is szép legyen amikor reggel felébred...
2013. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor azért célszerű az alapozó a lányoknál, hogy a többi lánynak megfeleljen a kinézetük :D
2013. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

De szerintem én alapozó nélkül szebb is vagyok. Alapozóval olyan természetellenesnek tűnik az arcom. Ne értsetek félre, nem egy kiló alapozót rakok magamra.


Képet nem küldök! :D

2013. márc. 20. 23:44
 8/27 A kérdező kommentje:
Vannak bőrhibáim, de nem olyan vészes. Viszont ha alapozót rakok magamra, akkor is látszik, szóval tök mindegy, végül is, hogy van-e rajtam vagy nincs.
2013. márc. 20. 23:45
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne tegyél :D
2013. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Nagyon ritkán festem magam (szemceruza,spirál),és az alapozó számomra örök ellenség (egyszerűen idegesít,hogy ott van),de még sosem jegyezte meg egy pasi sem,hogy jobb lenne,ha festeném magam. Szerintem jobb az ha nem,főleg ha úgy szebbnek is tartod magad!!


22/L

2013. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!