Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy valaki minden képen, ha nem tud róla, hogy épp fotózzák, akkor is szép?

Figyelt kérdés
Hogy akkor sem vág hülye fejet, akkor is jól áll a haja, meg ilyenek...hisz tökéletes ember nem létezik, de akkor hogy lehet, hogy ha ott a helyszínen fényképezik le, és még én is látom akkor helyben a mindenféle szerkesztés nélküli képet, akkor is szinte tökély? Mitől függ ez? Ennyire szép? De más is van, aki szép, mégsem (szinte) minden kép jó róla.
2013. márc. 23. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy egy nálad szebb lányra? :D csúnya dolog.
2013. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- szép

- fotogén!

- valóban igényes (mindig jól áll a haja :D)

- értelmes (sose vág bamba fejet :D)

- észreveszi h fotózzák csak nem fordul oda

2013. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fotogén.
2013. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fotogénség mitől függ azt nem tudom, kisugárzás én is egyesk épeken jol nézek ki, azt mondják fotogén vagyok, de ahol nem szamitok rá ott ronda vagyokm photoshop nélkül egyik képen tök kerek a fejem meg baba arcom van, meg nagyok a szemeim, meg tök jó a hajam pedig csak elfeküdtem, másik képen meg olyan nagy és szögletes az állam, meg kicsi a homlokom aránylag ott, meg kicsik a szemeim, meg markánsabb arcom van, meg mintha a szám is évkonyabb lenne, lehet mer hunyorgatok, vagy sápadt vagyok, vagy cserepes a szám, vagy torzit kicsit nem tudom meg attol is függ hogym ost sapi van e rajtam, vagy hogy van kiszedve a szemöldököm, vagyk i van e huzva a szemem, van e kis sz, olyan ez mnit egy jo ruha, vagy magassarkú, abban hosszabbnak látszik al ábad meg vékonyabbnak és jobb lesz a tartásod, a basszos naciban meg a rövid dzsekiben meg ha vékony vagy akkor formásabb feszesebb a popsid, meg karcsúbbnak tűnik a derekad a válladhoz meg a csípődhözk épest


inem

2013. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!