Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha anyukámnak sötét a haja...

Ha anyukámnak sötét a haja akkor nekem is az lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámnak kiskorában világos haja volt, de felnõttkorára sötétbarna lett.

A kérdés az, hogy nekem is feltétlenül besötétül? Nekem most világosbarna és 15 leszek. Kiskoromban egészen szõke voltam.

Egyébként én nagyrészt más típus vagyok mint Õ, apa miatt. Anyának barna szeme és barnás bõre van. Nekem világos bõröm és zöldes-barnás szemem van. Ha számít valamit anyai nagypapám szõke hajú, tiszta zöldes-kékes szemû volt.

.

Mit gondoltok?



2013. márc. 25. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Sok minden okozhatja a hajszín változását. Életkorral is sötétedhet, de nem feltétel. Szülés után viszont nagy a valószínűsége.

Az én anyukám is egész világosbarna volt kislányként, mostanra pedig csokibarna. Én vöröses szőke voltam kicsinek, most tiszta szőke vagyok, már csak itt-ott van benne vörös fény.

Szóval, ezt így előre nem lehet megmondani, idővel kiderül.

2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A rejtőzködő gének miatt hasonlíthatsz idősebb felmenőidre is, nem lehet édesanyád külső tulajdonságaiból egyértelmű következtetéseket levonni.
2013. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!