Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan képzelitek el ezt a...

Hogyan képzelitek el ezt a műköröm mintát?

Figyelt kérdés
Picike zselével feltöltött körmöket szeretnék, azért kicsiket mert heti 4x végzek súlyzós edzést! Erőemelő vagyok, és szeretnék valami ezzel kapcsolatos mintát csináltatni a körmömre! Nem tudom volt e már ilyesmire példa, ha igen, és találtatok esetleg interneten hasonló képet akkor küldjétek el! :) Ti hogy tudtok elképzelni egy ilyesféle körmöt ? :) Várom az ötleteket, remélem ti kreatívabbak vagytok mint én ! :D

2013. márc. 21. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen képet nem találtam, szerintem menj el egy jó körmöshöz és kérdezd meg őt, hogy van-e ötlete. Nekem semmi ötletem hozzá, pedig én is szoktam körmöket építeni és pedig szerintem azért kreatív vagyok, de ez most kifogott rajtam... bocsi
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk fehér alap, fekete árnyékalakkal, de más színekkel is lehet. Férfi alak helyett nőit is lehet.

Hirtelen ez jutott az eszembe.

A linken láthatod, hogy milyen mintára gondoltam:

[link]

2013. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!