Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen szemszínek?

Léteznek ilyen szemszínek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Valódi, kontaktlencse esetleg photoshop?

Melyik a legszebb?



2013. márc. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ez ps. senkinek nincs ilyen szeme..
2013. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én szemem nagyon hasonló mint a második,csak nem ennyire intenzív és kisebb részen van benne az a sárgásbarnás szín,vagy nem tudom hogy milyennek lehet mondani,ilyen intenzív színekben szerintem tényleg rásegítettek photosopal

am tőlem is mindig kérdezik hogy használok-e kontaklencsét

2013. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AZ első tuti photoshop. A második meg simán van ilyen, nem is egy embernek. Harmadik ps., negyedikhez hasonlót láttam már. Az utolsó szemszín is létezik, de ezen rá van segítve ps-el, hogy ilyen erőteljesek a színek.
2013. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 M.Kata ***** válasza:
egyetértek az utolsóval,szerintem is azok létezhetnek,amiket felsorolt. az enyémen is sokan csodálkoznak,mert szürkés-kékes-zöldes,és én sem láttam még másnál hasonlót :) amúgy a kontaktlencse is lehet ilyen :)
2013. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a második és az utolsó előtti létezik, nyilván nem ennyire élénk színben, mert erre azért rásegítettek ps-el, de vannak ilyenek. az enyém olyan mint a második.
2013. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak lencse.
2013. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2. és a 4. létezhet, a többi ps.
2013. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!