Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit pakoljak be egy wellness...

Mit pakoljak be egy wellness hetvegere? 20/N

Figyelt kérdés
Gondoltam megkerdezem toletek, mi az amit ti feltetlenul beleraknatok a taskatokba.

2013. márc. 29. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Fürdö ruha/bikini, napbarnito, a többit gondolom ott is lehet veni.;)
2013. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fürdőköpeny, törölköző, papucs, hajkefe
2013. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tusfürdő, fogkefe stb., Ha sminkeled magad akkor a neszesszeredet, köntös (ha nem szeretnél onnan bérelni), hajkefe, hajgumik, bikini, strandpapucs, fejfájás-csillapító, telefontöltő, sportoláshoz ruci (nagyon sok helyen van lehetőség kondizni, hátha kedvet kapsz.:) ), az esti vacsihoz egy elegánsabb ruci, útközben vehetnél egy-két csajos magazint, amíg pihensz a medence mellett hasznos lehet :)
2013. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
furdoruha, tolto, fogkefe,fesu , torolkozot kontost ott kapunk, fejfajas csillapito eszembe se jutott pedig fejfajos vagyok koszi :) szokasom hogy az e honapi glamour, joy, cosmocat megveszem azt is viszem magammal, tiszta fehernemuk, egy farmer polok, elegans ruci vacsihoz, ekszerek hozza, sminkelni nemszoktam muszempillam van ami van csak fenn, de az nem smink :) meg alapbol szolizok szoval napbarnitot nemhiszem hogy viszek :D ma indulunk este vacsira ejszakai furcsire pont odaerunk, aztan masnap este jovunk haza, mar varom *.* pasimmal megyek ennel jobb nemis lehet :)
2013. márc. 29. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!