Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium kérdések (? )...

Szolárium kérdések (? ) tovább lent

Figyelt kérdés

még soha nem voltam, szóval még a nagyon alapokat sem tudom..

a bőrőm elég fehér ezért gondoltam hogy elmegyek

de 16 éves vagyok, annyi időssen már lehet szolizni?

mennyi időt érdemes bent tölteni 1 alkalommal? (mivel ugye elég fehér vagyok..)

nem fog elszíneződni ??

és kikopik majd belöllem vagy hogy van ez? és mennyi idő után??

mit érdemes vinnem magammal?

és milyen hátrányaim lehetnek?

+ mennyibe kerül kb?


bocsi a sok kérdésér..:)előre is köszi a választ



2013. márc. 29. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdésként másfél percre menj be. Ha van bőrkímélő szoli, akkor abba menj bele. Pirosas leszel tőle, mert ugye fehér vagy és gondolom a napon sem tudsz lebarnulni. Elfog múlni egy-két nap alatt. Ha van rajtad smink azt mosd le, mert belefog égni az arcodba vagy a szemedbe. Ott adnak ilyen lemosót. Az árat nem tudom megmondani, mert ugye az mindenhol más. Ahova én járok ott 3 perc 190 ft.
2013. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
en 6-7 percre jarok nagyon feherboru vagyok .. nem ertem mi eza masfel perc ... kerdezd meg a szoliban mit ajaln szerintem 5 fogg mondani
2013. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fogsz sokat barnulni,sőt. egyik barátnőm is elég fehér bőrű, és van hogy 2 naponta megy és semmi nem látszik rajta. én könnyen barnulok le ,nekem olyan 2 hét múlva már lenne színem,. anyajegyeid vannak?meg ha van ilyen kidudorodó anyajegy akkor azt érdemes leragasztani. sminkedet mosd le, hajadat csurizd fel. a szoli után testápolózz.
2013. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!