Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink+ szolárium? Lehet...

Smink+ szolárium? Lehet együtt a kettőt? (+ egyéb kérdések)

Figyelt kérdés

Ha elmegyek szoláriumozni, akkor le kell előtte mosnom a sminket az arcomról (púder, alapozó), vagy ez nincs hatással a "barnulásra"?

Bocsi, biztos debil kérdés, de hétfőn akarok először menni és nem tudok róla semmit.

Illetve az számít-e valamit, hogy festett hajam van és szeplős vagyok, és fogamzásgátlót szedek? Hallottam valami ilyesmit, hogy ez utóbbi számít, de nem értem miért...

Hálás lennék, ha valaki megválaszolná a kérdéseim! :)

(Ja és mielőtt azt írnátok, hogy veszélyes és ne menjek: Aranyosak vagytok, akik aggódtok, de nem kívánok ebből rendszert csinálni, csak szilveszterre szeretnék szép színt kapni. :))


2009. nov. 22. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, a sminket MINDENKÉPPEN LE KELL SZEDNED! Ez ugyan az mint a sima nap, beleég a bőrődbe a smink! az hogy szeplős vagy semmit nem számít, maximum ne vidd túlzásba mert hamar leégsz! a festett haj is mind1. Énis szeplős vagyok, festem a hajam és semmi bajom nincsen tőle. a fogamzásgátlót nem tudom, de szerintem annak sincsen sok köze hozzá! Csak óvatosan a szolival, főleg elsőre kevés időre feküdj be!
2009. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a sminket mosd le előtte, mert az káros...

a nap is beleégeti a bőrödbe nyáron, akk a szoli...

a többiről nem tudok nyilatakozni...:(

2009. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sminket tényleg mosd le.

Azt nem tudom mennyire vagy szeplős, nekem az egész arcom olyan gyerekkorom óta, ha szoliba megyek utána erősebben látszik, plusz kijön máshol is a testemen, kezemen. Hát elég ronda... inkább maradok fehér.

2009. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

ha eccer rajtad marad véletlen a smink, nemfogsz belehalni. de alapozó azért nelegyen rajtad.

deha kivan festve mondjuk a szemed, semmi bajod nemlesz ha úgymész szoliba.

2009. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a szeplő oké ,h. kicsit utánna megerősödik..de állítólag utánna visszáll a régire :D

igaz? bnőmnek így volt :S

2009. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!