Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal mit lehet...

Ilyen alakkal mit lehet kezdeni? Nagyon gusztustalan?

Figyelt kérdés

[link]


Felül szinte csontos, alul pedig zsíros, narancsbőrös....

Nem én vagyok a képen de ugyanígy nézek ki


2013. márc. 30. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
alulra kéne dolgozni
2013. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Járok futni, 3 hónapja (kivéve amikor akkora hó volt hogy nem tudtam) de nem használ :/ Egy kicsit vastagodott tőle lábam, mert izmosodtam ugye, de a zsír nem ment le. Diétázni nem kéne a felsőtestem miatt..
2013. márc. 30. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
A világ semmi baj nincs az alakoddal!
2013. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

futsz

ha gyorsan zsírt égetsz ha lassan szálkásodsz

attól még h futsz nem leszel csodaszépség

Kell otthoni gyakorlatokat is végezni sőt jó időben biciklizni sem rossz

2013. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Azért ez az alak még a gusztustalan közelében sincs.


Szerintem - ha nem vagy elégedett - próbáld ki a pilatest, vagy a callanetics-et, nyilván azokat a gyakorlatokat, amik a láb, fenék formálására vannak.

2013. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gusztustalan. Én is vékony vagyok felül, alul meg erősebb. Én sportolok, azóta egész arányos vagyok, és baromi jól nézek ki. Legalábbis én baromi jól érzem magam a testemben, az meg, hogy mások mit gondolnak a kinézetemről, nem érdekel.
2013. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nem hiszem, hogy izmosodott a lábad a futástól... de nem akarok gúnyolódni, de hacsak nem sprintelsz, akkor nem izmosodsz tőle. A futást én azért nem szerettem, mert mikor szépen beállt normális méretűre a combom/fenekem, felül még vékonyabb voltam, mint amúgy, kilátszott az összes bordám. Ekkor vettem elő a súlyzókat.
2013. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A képen látható alak nem gusztustalan! Sőt!

Van ilyen testalkat, nem lehet mindenki egyforma, de a csúnyától messze van. Én is hasonló vagyok. Szerintem ez az alak elég nőies is ráadásul. ha narancsbőrös, "zsíros" vagy, akkor sportolj, fentebb írtak példákat.

2013. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, én is megdugnálak.
2013. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta sportolok, lassan már 20 éve. Mindig mást sportoltam, ügyelek a táplálkozásra. Én is olyan alkat vagyok, hogy fent vékony alul szélesebb, vastag combikkal. Nehezen, de sikerült fogynom 10 kg-t. Most nem vastag a lábam, nem vagyok széles, de a felsőtestem olyan, mint egy csontvázé. A férjem könyörög, hogy hízzak vissza, mert ezerszer szebb voltam úgy, és mások is ezt mondják. Ez az alak nagyon is szép. Én most 170/55 kg vagyok, régebben 65 kg voltam, és akkor jobban tetszettem mindenkinek. Van egy kis narancsbőröd? És akkor mi van, a legtöbb férfit ez nem érdekli.
2013. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!