Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen magassággal lehetnék...

Ilyen magassággal lehetnék modell, vagy csak reklámarc? Nagyon érdekel ez a szakma! Többi lent! : )

Figyelt kérdés
150cm vagyok,ami engem egyáltalán nem zavar a mindennapokban! Csak egy baj van vele,mégpedig az,hogy én meg akarom célozni a modell szakmát.:) Ezzel a magassággal,nem tudom van-e esélyem ezzel kapcsolatba.. Úgy néz ki,nem növök már sokat,anyukám,apukám is kicsit,tőlük örököltem! A magasságotól függetlenül sokan mondják,hogy az alkatom is olyan modelles,szóval nem vagyok nagyon sovány sem,meg az a 200kiló se,de van mit rajtam fogni.Sportolok is. Melyik modellügynökségek a legjobbak/legmegbízhatóbbak? ilyen magasan mi lehetnék ha felvesznek? minimum hány éves kortól mehetnék el megpróbálni?:) ebben a tèmában nem tudok semmit,mert eddig nem nagyon érdekelt,de mostanra felkeltette a figyelmemet.:) Már egyszer szerepeltem egy újságban pár éve,sok jó visszajelzést kaptam..:)Légyszi segítsetek! 14,5/L

2013. ápr. 1. 18:52
 1/7 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy mik az elvárások? Nem linkelek képet,eldöntöttem már,hogy én az szeretnékblenni! Láttam pár ilyen kérdést itt,ahol képet is linkeltek,én nem akarok,mert tudom, ugyan annyi rossz fog érni ezzel kapcsolatba,mint jó! Akik ebbe a témába mindent tudnak,csak ők írjanak!!:-)
2013. ápr. 1. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
150 centivel még petite modellnek is kevés vagy ráadásul Magyarországon ilyenekkel nem is foglalkoznak. A megbízható normális modellügynökségek 173 alatt szóba sem állnak veled úgyhogy csak a lehúzós fizetős opció maradt de munkád tuti nem lesz, mert a beauty, reklámmunkákra is a normális modelleket hívják
2013. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
külföldön? De ismerek valakit,barátnőm,ő kb 163centi, modell
2013. ápr. 1. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy csak reklámarc. Egy modellt akkor vesznek fel normális ügynökségek hogyha minél több helyre el tudják küldeni, a fotómodelleknek is magasnak kell lenni, hosszú lábúaknak kell lenniük, karcsúaknak, ha "van rajtad mit fogni" és ráadásul ennyire alacsony vagy akkor nem lehetsz modell. Akár hiszed, akár nem látszik a képen hogy a lány magas-e vagy nem. Modellnek lenni nagyon trendi manapság meg minden, de akkor sem lehet mindenki az. Ahogy az első mondta vannak bizonyos névtelen ügynökségek, akiknek az a taktikájuk hogy bárkinek, ha bemegy hozzájuk azt mondják hogy neki ez a tökéletes szakma, jó pénzért csinálnak neki portfóliót, de munkát soha az életben nem fog kapni. A min mindenhol 173, az ügynökségek a szabványméretekből nem nagyon engednek, kivéve ha nagyon nagy lehetőségeket látnak benned, de akkor is csak egy-két centit.
2013. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ó a francba! valakinél esetleg egy növesztő csodaszer?:P :-)
2013. ápr. 1. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Van növesztő! Eltörik mind a két lábad és műtét után plusz 5 centit lehet nőni!:)Csak drága!
2013. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj persze.. azt SOHA.. sport miatt is sok hihagyásom lenne..mostanába van egy csomó országos versenyünk,most megyünk majd Európa bajnokságra,szóval inkább folytatom ezt,mint a modellkedés..nagyon szeretem a csapatom,ők is engem,nem hagyom ott őket!:-)
2013. ápr. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!