Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erről a képről mi jut eszetekb...

Erről a képről mi jut eszetekbe? Tetoválásnak szánnám a tarkómra.

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 2. 09:16
 1/9 anonim válasza:
ez jelent amúgy valamit? engem ilyen vallási jelre emlékeztet...
2013. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valaminek biztos a jelképe. most nem bántani akarlak, de hogy tetováltathatsz olyat magadra amiről azt se tudod hogy micsoda? Azért ez egy örök dolog és ha valami tök hülyeség vagy nevetséges dolog? egyébként google keresőbe is bele lehet húzni képeket én megnéztem neked itt az oldala:

[link]

2013. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De tudom,hogy mit jelent (angyal),csak kiváncsi vagyok,hogy kinek mi jut eszébe,aki nem tudja mi ez...
2013. ápr. 2. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaa értem így már más. Hát igazából nekem semmi. Én nem ismertem eddig ezt a jelképet. Talán én is valami vallási jelképre gondolnék így elsőre.
2013. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy körben látható nyolcasok jutnak róla eszembe.
2013. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelent. nekem ez így elég gagyi meg semmilyen.
2013. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de ha én ezt meglátnám valakin arra gondolnék hogy valami elvakult hitgyülis vagy jehovás vagy egyéb "szektás"..de amúgy meg elég gagyi,ha már varratsz akkor legalább valami szép mintát.Mintha egy 5 éves rajzolta volna.
2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább semmi mint ez. A végén még félreértésekbe kerülnél embrekkel.
2013. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szektára vagy gyülekezetre gondolnék én is.
2013. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!