Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy raszta rocker furcsának...

Egy raszta rocker furcsának számít?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan ruhákban jár meg ugyanúgy visdelkedik, mint a többi, de vállig érő rasztája van. Legutóbb egy garázskoncerten láttam, ott néhányan megmosolyogták, de különösebb figyelmet nem kapott. Csak azért kicsit érdekes, mármint jó értelemben, mert a raszta reggae meg a rapper arcok védjegye, a rockerek meg ugye simán csak hosszú hajúak, nemtől függetlenül.

Szerintem egész stílusos, szerintetek?



2013. ápr. 3. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Lehetetlennek,mivel a raszták lazák,nem aggódnak semmin,és könnyeden fogják fel az életet.A rockerek általában nem épp nyugodt lelkületű emberek,és legtöbbször könnyen bepipulnak.

De ha csak a kinézet keveredik,az csak furcsa.

2013. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A Rap-Metal, Trash Metal és a Nu-Metal stílus képviselői között pont, hogy vannak rasztások. Nem tudom, mi soha nem gondoltuk volna, hogy kirína egy rasztás a rockerek közül, maximum a nagyon darkos gothos irányzatokba nem illene bele annyira, de még ott is meg tudja oldani, hogy stílusos legyen szerintem.

És hogy példát is hozzak, gondolj csak ezekre az együttesekre, melyeknek mind van legalább egy raszta tagjuk: KoRn, Sepultura, P.O.D., Dope, a Slipknotból is volt Corey Taylornak, Skindred, stb. stb.

2013. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcsa.
2013. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én több rockert is ismerek, aki raszta hajú. egyébként attól, mert rockerként öltözködik és rock zenét hallgat nem zája ki azt, hogy a reggaet ne szeresse. szerintem semmi probléma vele
2013. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Később jutott még eszembe, hogy a Korpiklaani és az Amorphis egy-egy tagja biztosan rasztás.
2013. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a raszta magyarországon elsősorban hajviselet, a legtöbb mögött nincs semmi ideológia. nekem is volt évekig, pedig se a reggae se a rap nem áll hozzám egyáltalán közel, rocker sem vagyok de külsőre már inkább akkor az. ez tetszik neki, kész, nincs előírva sehol hogy milyen hajviselete lehet csak és kizárólag ha egy bizonyos szubkultba sorolja magát.
2013. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érdekes népség a rocker...Mindenkit befogadnak,aki nem átlagos...

Mondhatni a különcök csoportja.

2013. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

67%-os, ne haragudj, de ismersz te közvetlenül is rockereket, metálosokat? :D Ha pedig igen, úgy rendesen átfogóan többet is, vagy csak egyet-kettőt?

Mert ha csak felszínesen, akkor kérlek ne általánosíts.

2013. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerek,ami azt illeti,a haveri-baráti köröm kb harmada,ami 20 körüli fő.(legalábbis akivel tartom a kapcsolatot) az belőlük áll.

Van még köztük gótos,emós,sőt,egy kifejezetten egyéniség diszkóst is maguk közé fogadtak.

Szóval nem általánosítás,hanem az,amit látok,tapasztalok.

Én zeneileg a metálosok közé tartozom,kinézetre nem.

2013. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megint néhány együttes:Soulfly, Ektomorf, Drowning Pool, Ill Niño, Ministry, Murderdolls. Amint láthatod, egy csomó ismert banda ráadásul sokan egészen eltérő műfaji végletekből is. Szóval nem ritka egyáltalán. A raszta haj, ahogyan már mondták, nem olyan speciális stílusjegye egyik irányzatnak sem, hogy csak és kizárólag arra lehessen belőle asszociálni.
2013. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!