Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK-LÁNYOK! Szerintetek...

FIÚK-LÁNYOK! Szerintetek mitől lesz valaki értékes?

Figyelt kérdés

Te értékesnek tartod magad? Ha igen akkor miért?


Mennyire számít bele a természetes szépség, vagy úgy általában véve a külső és belső értékek. Melyik a dominánsabb?


Szerintetek mi teszi értékessé az egyént?



2013. ápr. 6. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Régen megrögzötten hittem, hogy az intelligencia hányados a mindenség, a tudás, a műveltség, a kíváncsiság, ezek az emberiség fő mozgatórugói, aki ezekkel nem rendelkezik, nem igazán titulálható értékesnek az én "sznob" szememben.

Amíg a szomszédba nem költözött egy kissé butácska néni. Hát emberek, nála jobb embert még soha nem láttam. Ott segített mindenkinek ahol tudott, egyszer segítettem neki rendbe tenni a kertjét, 5 év múlva is csak ezért hálálkodott. Soha egy rossz szót nem szólt senkihez, mindig mosolygott, imádta az embereket, és mi is őt. Hát, ő biztosan egy értékesebb ember, mint bármelyik hallgatótársam. Vagy mint én.

Őszintén szólva arra is későn jöttem rá[körülbelül 12 évesen], hogy a külsőmmel semmit nem fogok elérni az életben. Amíg mindenki csak annyit látott belőlem, hogy milyen szép vagyok, addig nem is értem el semmit, nem is voltam boldog, amíg nem fejlődtem, amíg nem nőtt a tudásom, amíg nem tudtam bármiről elbeszélgetni, amíg nem olvastam ki az összes alapművet, nem láttam az össze filmklasszikust, nem beszéltem több nyelven, és a többi. Hogy ezektől értékesebb lettem-e? Fogalmam sincs. Kéretlen bíránk a világ, és nem tudom, hogy engem minek ítélnének a többiek.

De soha ne felejtsd el: a szépséged mulandó. De a tudás? A tudást nem veheti el tőled senki. Ahogyan az álmaidat sem. Bár tudod mit mondanak: rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. Ha idősen a tükörbe nézel, és egykori szépséged halovány emléke csillan fel a szemedben, és rájössz, hogy semmid nem marad, mert ezen kívül semmid sem volt..akkor jössz rá, hogy a halálod még nem bizonyítja be, hogy valaha is éltél.

2013. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha van önbizalma , magabisztos , as nem vagy sotet ! Ñem vagy meno nem kill high vices legyel csaj Jo fej !:-)
2013. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha van jópár platina protézise. Csináltat aranyfogakat és gyémánttal rakatja tele...


Vagy kinyírja Gyurcsányt, Bajnait, Orbánt meg az összes politikust és nem áll meg a bankárok és a szabadkőműves elitig és ezzel eltörli a hibás pénzrendszer okozta rabszolgaságot...


Vagy aki eléri, hogy visszakapjuk, amit Trianonnál elvettek...


Vagy megnyeri az X-faktort....


Válassz! Neked melyik jön be? :-)

2013. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!