Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek az aranyos,...

Hova tűntek az aranyos, értékes, érzelmes lányok?

Figyelt kérdés

Akik még tudtak szeretni, örülni, mosolyogni, viccelődni.

5-6 éve nem találok olyat akivel el tudnám képzelni h járjunk.. Vagy ennyit változott a világ? Ennyit öregedtem, 16 évesen ennyire mások voltak a lányok? Mert én nem sokat változtam, ugyan olyan életvidám, kedves, vicces kicsit talán gyerekes srác vagyok, csak talán egy kicsit megkomolyodtam.


2012. okt. 30. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
74%
Nem jól választól lányt.
2012. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanezt én is szívesen megkérdezném a férfiaktól is.

hogy a kérdésre válaszoljak:vagy neked túl magasak az elvárásaid,vagy rossz helyen keresgélsz.Nem hiszem,hogy 5-6 év alatt nem találkoztál értelmes nővel.

2012. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
40%
Helloooo a mosolygos kedves szeretnitudo lanyok mar foglaltak:) Na ha majd szingli leszek megkereslek :P ;)
2012. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
22%

itt vagyok:'D

én életvidám,kedves,vicces mosolygós lány vagyok:))

igaz van barátom:))

megtanultam mosolyogni,nem mutatni ha fáj.. mindig röhögök mindenen :D sokan hülyének néznek,de hogy miért?!?!?!.. ha megkérdik h hülye vagy? válaszom: nem,csak jó a humorom:D

amúgy vannak még,csak ismerkedni kell :)

2012. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
8%
Nem léteznek. :)
2012. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim válasza:
69%
Én is itt vagyok. :) Csak nekem sajnos az a meglátásom, hogy férfiben nem lehet hasonlót találni, úgyhogy most épp egyedül vagyok :)
2012. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
84%

Mintha páromat olvasnám, mielőtt összejöttünk. :)(Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én egy értelmes, aranyos, vicces lány vagyok, hiszen kinek mi számít annak, ugye. Inkább arra akartam rávilágítani, hogy nem szabad feladnod a reményt.)


Ők (mármint az olyan lányok) a ritkábbik fajta, hamarabb elkelnek, és általában hosszú ideig együtt is maradnak a párjukkal, ezért találsz nehezen ilyet, aki ráadásul nem foglalt. A gond ott kezdődik, hogy sok ilyen lányt megkeserít idővel az élet, vagy épp a párja, és sajna nem jó irányba mennek el. Nem bulizásra, meg elbutulásra gondolok, hanem reménytelenségre, elkeseredésre, csalódottságra. Ezek mind kiölik az emberből a vidámságot, szóval akit keresel, azt tényleg nehéz megtalálni. Viszont nem lehetetlen.

2012. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
29%

Itt vagyok én is, ahogy fogalmaztál: "aranyos, értékes, érzelmes" lány - és még szerény is :D

Csak sajnos (vagyis nekem nem sajnos) én is azok táborát gyarapítom, akik már foglaltak :)

Sajnálom, hogy még nem találtál rá, bár nyilván nem vagy még elkésve semmivel. Másrészt, nem gondolnám, hogy a kérdezőnek magasak volnának az elvárásai. Ha ezek a főbb kritériumok (biztos van több is, csak ne legyen teljesíthetetlen) én is azt mondom, hogy teljesen normális ezeknek a megléte.

2012. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
93%
Hát én pont fordítva, "lányszemmel" látom a dolgot ennyire sötétnek. Szerintem amúgy 16 évesen még naivak, tapasztalatlanok, még gyerekek voltunk tele reményekkel(kb. nekem is 5-6 éve volt ez). Sajnos aztán 1 kopp 2 kopp és pár év és elmúlt ez is. vagy túl nagyok az igényeid, vagy csak nem jó helyre jársz. Mondjuk szerintem én azért nem találok egy rendes, mosolygós, aranyos és vicces srácot sem mert belőlem hiányzik valami. Így tudom hogy vannak, csak még én nem vagyok oké, hogy észrevegyem őket. Gondolom érted :)
2012. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
64%
Akkor kérd meg a barátnőidet, hogy vegyék ők észre helyetted!
2012. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!