Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Fiúk! Nektek tetszenek a rövid hajú lányok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (lány) és 2 éve rövid a hajam.Nem bántam meg, hogy levágattam.Igazából nekem a rövid haj jobban áll, mint a hosszú.(Mondták már páran.)Nem is annyira dús, szerintem ezért is áll jobban a rövid.Nem fiús az arcom.Félek, hogy egy fiú sem fog rám nézni, mert rövid a hajam.Mostanában sok nőnek rövid a haja.És tényleg jól áll.Nem hiszem, hogy egy nő akkor igazi nő, ha hosszú a haja.Kérlek segítsetek!!!

2013. ápr. 6. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy fiúnak a hajhossz szerintem nem jelent semmit. Ha jól áll akkor akár kopasz is lehetnél. Ha valakinek tetszel biztos nem a hajad miatt fog kiábrándulni belőled. Ha jól érzed így magad ne változz meg senki miatt!;)
2013. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Van amelyik csajnak nagyon jól áll, de ez a ritkább. A rihanna féle rövid haj divatos.
2013. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Így már tudom, hogy nem csak én gondolkozok így. :)
2013. ápr. 7. 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ízlés kérdése. Általában én pl. jobban szeretem a hosszú hajat egy lányon, de több barátnőm is volt már viszonylag rövid hajjal és értelemszerűen ők is tetszettek.
2013. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
21%
A rövid haj NEM áll jól egy nőnek!!! Semmilyen kivitelezésben! Egy nő többek közt azért nő, mert szép hosszú haja van! Totál kiakadok, mikor egy szép lány/nő levágja egyik napról a másikra a haját, ezzel jó időre elrondítja magát. Sok férfi nevében beszéltem.
2013. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

egyébként érdekes, mert például nekem a rövid hajú férfiak nem is férfiak... :D szóba sem állnék rövid hajú pasival mert egyszerűen nem tetszenek, így vagyok kódolva.. biztos van olyan csávó is, akinek kifejezetten a rövid hajú lányok tetszenek, szóval ne legyél elkeseredve! :)

23/N

2014. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
77%

Fiú vagyok...


Szerintem a csajoknál sokkal szexisebb a rövid haj.

2015. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Köszönöm a biztató szavakat. :)

(Én írtam ki a kérdést, csak azóta már elfelejtettem a jelszavamat. Szokásos... :D)

2015. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%
A rövid haj a lehető legvonzóbb egy lányon szerintem . Én csak biztatni tudom ha egy lány le akkarja vágni a haját , engem a haj az ami nagyon megtudod fogni egy lányon , nem csatolsz egy képet ? :D
2016. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Nos, még mindig én írtam a kérdést. :D

Azóta növesztem több okból is, de biztos vagyok benne, hogy lesz még nekem rövid hajam...:DD De azért azt megmondanád, hogy neked mi a rövid? Az ilyen fülig/vállig élő vagy a fiús? Mert nekem még anno fiús rövid volt. :D

2016. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!