Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek tökéletes lány?...

Hogyan legyek tökéletes lány? Mit tegyek, mit vegyek fel? Milyen legyen a hajam? Meg a többi. Help, ötleteket!

Figyelt kérdés
tökéletes akarok lenni egy fiú miatt mert neki azok a nagyon szép lányok tetszenek, most sem vagyok csúnya, de vannak hibáim, gondolom azért "kosarazott ki"-nem igazán, de nem tudom....-
2009. szept. 22. 16:59
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
56%
olyan ,hogy tökéletes nincs
2009. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
akk csak látszatra tökéletes...
2009. szept. 22. 17:03
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Hát sejtem h milyen tipusú pasi lehet ilyen retroszexuális:P

hát sztem a hajad legyen egyenes, minél feszesebb legyen a gatyód:P hozzá fehér tornapcipő csokirbarna legyen a bőrőd színe kb ennyi:) kilegyen hangsúlyozva a szemed (tús, spirál, szájfény, szemcerka) nagyjából ennyi remélem tudtam segíten

2009. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

retroszexuális XD ilyen van??

amúgy igen tudtál segíteni köszziii:)

2009. szept. 22. 17:16
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Előzővel nagyjából egyet értek. Én annyit tennék hozzá, hogy semmiképp ne legyen rövid hajad, mert a hosszú az igazán nőies. Csináld meg mindig szépen, sose legyen zsíros és/vagy kócos. Nemcsak egyenes lehet szerintem, lehet hullámos is, ha neked jól áll, és szépen meg tudod csinálni.

Mindig legyél ápolt, az nagyon fontos. Ha pattanásosságra hajlamos az arcod, akkor menj el kozmetikushoz.

Ha nagyon fehér vagy, és nem áll jól a sápadtság, akkor menj szoliba, de persze mértékkel, és okosan!

Sportolgass is valamit (futás, bicaj, aerobic...stb), amennyit be tudsz iktatni, hogy mindig feszes legyen a popsid, és szép lapos a hasad.

De ez nem minden: mosolyogj sokat, legyél kedves!:)


Voilá, máris gyönyörű vagy.


Ha adsz paramétereket (magasság, súly, alak, hajszín, szemszín, bőrszín, arcforma, öltözködési stílus) akkor adok még több tanácsot, ha szeretnéd.:)

2009. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Olyan legyél amilyen szeretnél lenni,amiben úgymondd jól érzed magad!
2009. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez azt jelenti, hogy a fiú csak a külsőségekre megy rá...Biztosan ilyen társra vágysz?

Amúgy ezeket tudnám ajánlani: Figyelj az ápoltságra. A körmöd, hajad legyen rendezett, ügyelj a szőrtelenítésre, legyen a ruhádhoz, stílusodhoz igazított sminked, hordj csinos, nőiességedet kihangsúlyozó ruhákat!

Amúgy mennyi idős vagy ha szabad kérdezni?

Minden jót!


20/L

2009. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

17 vagyok

173 cm 60 kg arányos vagyok, tehát van mellem meg popsim is jó a hajam az épp ráér a vállamra és méz szőke, a szem aranybarna pisze orrom van szép mosolyom fehér, rendezett fogaim nem vagyok az a pattanásos típus a hajamat is ápolom mindig mosolygok. Az öltözködésemre inkább a nőies csinosabb darabok jellemzőek, szeretem a magassarkút és a balerina cipőt is...enyii sztem:)

2009. szept. 22. 17:34
 9/27 A kérdező kommentje:
jah az arcom kerek vagy ovális a bőröm meg sztem normál színe van de ma voltam először szoliba
2009. szept. 22. 17:35
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Hú. Egy csinos lány aki írni is tud. Komolyan gratulálok, ritka az ilyesmi manapság! Bocsánat, hogy semmi hasznosat nem tudok hozzátenni a témához :(
2009. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!