Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon zavar. Ez tényleg nem...

Nagyon zavar. Ez tényleg nem tetszik senkinek? :/

Figyelt kérdés

Az a bajom,h göndör a hajam és nem egy fiú mondta már,h tetszem neki meg szép alakom van de a hajammal kezdhetnék valamit.Ez nagyon zavar mert amúgy is önbizalom hiányos vagyok.

Egyébként a fodrász szerint is szép maga a hajam.:$Szóval igyekszem jól ápolni és karban tartani.

Akkor ez a tízen éves fiúknak egyáltalán nem tetszik?:/

16/L



2013. ápr. 10. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek igy tetszik van akinek ugy.Ez mindig igy van legalábbis legtöbbször:az egyenes hajú lányok göndöritik a hajukat,a göndör hajuak egyenesitenék.Nem kell megváltozatnód magad csak azért mert pár tizenéves "kisfiú"-nak nem tetszik,majd lesz olyan pasi akinek pont ez jön be.
2013. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen lehet a hajad, de egy szépen ápolt göndör hajért sok mindent megadnék. Az én hajam olyan egyenes mint a szög, és nem nagyon marad hosszútávon göndör.

Szerintem sok fiúnak tetszik is, csak te még nem találkoztál azokkal! Majd jönni fognak! Ne csüggedj, van még időd!

2013. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy hazudtak, vagy hülyék. Kizártnak tartom, hogy csak ez miatt...

Nálam ez a göndör-nem göndör kérdés egy szinten van a szemszínnel, rohadtul nem érdekel egyik se.

/F

2013. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Küldenél róla képet? Jobban tudnám véleményezni. Amúgy nekem is göndör a hajam, de én utálom!
2013. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha egy fiúnak valóban tetszel akkor a hajad is tetszeni fog neki, meg minden egyéb rajtad.
2013. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy sokkal többen vannak azok, akik az egyenes hajat szeretik, nem tudom miért. lehet, hogy a divat miatt, vagy mert a göndör haj nem minden arcformához áll jól...


tegyél fel egy képet a hajadról, és megmondjuk, hogy vészes e.

22/l

2013. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem teccik a fiúnak, ne törődj vele, hisz akkor nem is te kellesz neki!! Fontos hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy!:) Akinek télleg te kellesz, annak tuti tecceni fog a hajad is!:))
2013. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a termeszet tudna, mi illik hozzad. En is sokaig utaltam, de most a hideg futkos a hatamon, mikor kozelebbi ismeros megemliti, kivancsi, milyen egyenesen. En ugy vettem eszre, a többségnek tetszik-nem egyszer fordult mar elo, hogy boltban mondta az elado hogy milyen szep, a fiuhaverjaim azzal szorakoznak, hogy megprobaljak kihuzni eS mindig visszaugrik. En Hetente 2-3x mosom, sampon, pakolas, hajhab,diffuzor, fesules 1-2 havonta:D

SzTem az a lenyeg h te is elfogadd es azt az 1-2 embert szard le, ne legyen emiatt rossz kedved:)

Udv,

Egy masik gondor

16/l

2015. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!