Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Szerintetek jó a...

Csajok. Szerintetek jó a testem így már? Vagy még gyúrjak? Mi a véleményetek? Tetszem nekem így és lefeküdnétek velem?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 10. 21:57
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Az a bugyika nagyon gáz már bocsi .... :D



Tudom hogy gáz:D Csak itthon hordom és alvásnál,amúgy nem ilyet hordok.

2013. ápr. 10. 22:13
 22/56 anonim ***** válasza:
83%

minek a sapka? te barom? fázik a fejed?

nagyon gáz vagy,te önimádó homár

2013. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Király vagy öcsém!

Sanyi bá ;D

2013. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 Softness ***** válasza:
50%

Én nem értem, komolyan, tuti biztos vagyok benne hogy a sok itt nyavalygó pasi, mind szeretne úgy kinézni mint te, tele van nyomi, prűd és fafejű emberekkel. Szerintem nagyonis szexi vagy meg helyes is.


23/NO (csak mielőtt lehordanak mások hogy a kis pi..ának ez jön be, feleség vagyok 1 gyerekkel)

2013. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 Softness ***** válasza:
45%
jah és szerintem ne növeld magad, mert ez már elég. Én pl. olyan országban élek ahol egyáltalán nem divat a nagy kigyúrt pasi, mégis sokkal férfiasabbak a pasik mint Mo-n
2013. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
47%

Annyira szánalmasok vagyok....:)


A legrondább nyavalygós pasikra akik itt akarnak kicsit önbizalmat növelni rájuk azt mondjátok jól néznek ki, de ha egy olyan pasi tesz fel magáról képet aki tudja magáról, hogy jól néz ki azt rögtön elkezditek fikázni.

Hogy a francba ne nézne ki jól? Jó teste és még helyes is, gyúrjál csak szépen de én inkább a szálkásítást javasolom.

21L

2013. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
azért van rajta sapi, ne ismerje fül majd senki később, igaza van, nézd a kép jó, a szőrösebbet jobban szeretem N
2013. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

ma 22:21



Köszi:)Tudom hogy nem tetszhetek mindenkinek és azt is tudom hogy ott volt jó pár irigykedő aki a telefonomon volt kiakadva::)De a monitor harcos trolloktól mit is várna az ember.Én legalább teszek azért hogy kinézzek valahogy még ha vannak nők akiknek ez nem tetszik.Inkább vagyok ilyen mint egy elhízott sertés aki egész nap a gép és a tv elött ül.

2013. ápr. 10. 22:27
 29/56 anonim válasza:
2013. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig én nő vagyok. Nem vagyok monitorharcos, sem tv előtt ülő sertés. Mégis azt mondom, hogy messziről kerülendő az olyan fajzat, mint Te, és egyáltalán nem feküdnék le veled akkor sem, ha te lennél az utolsó ezen a bolygón. A telefonod pedig tényleg kötekednivaló, és nem, nem azért mondom, mert nem engedhettem/engedhetnék meg magamnak egy jobbféle telefont, szóval nem értem, miért kell rögtön irigykedést feltételezni, ha valakinek nem tetszik.
2013. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!