Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Szerintetek jó a...

Csajok. Szerintetek jó a testem így már? Vagy még gyúrjak? Mi a véleményetek? Tetszem nekem így és lefeküdnétek velem?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 10. 21:57
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
69%

Na most hogy már "kigyúrtad" magad, ideje egy kicsit agyra is gyúrni, ha már úgy is benne vagy!


Egyébként akkor sem kellenél ha hozzám vágnának. :) És akkor még finom voltam és nőies!

2013. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 Tyler913 válasza:
91%
Huhh. Hát eléggé tort ült itt az előítélet,ez is bizonyítja,hogy önmagában az előnyös külső még nem biztosítja a vonzalmat. Férfiként mondom, teljesen jól nézel ki, az utcán flangáló férfiak 99%-nál jobb tested van. Ők is tudják. A nőik is. És Te is. Pont az a baj,hogy emiatt önteltnek tartanak,amint a mellékelt ábra mutatja. Aranyszabály: minél jobban nézel ki,annál szerényebb legyél,de tedd a külsődet az ablakba,hanem a belső értékeiddel hódíts,a külső csak a ráadás legyen :)
2013. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
66%
Az elképzelhetetlen, hogy valaki ezt nem tartja előnyös külsőnek? -_-'
2013. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 Tyler913 válasza:
Nem elképzelhetetlen, hiszen nem egyforma az emberek ízlése. De a tömeges és túlzott negatív reakció, meg a b.zizás azért elég feltűnően utal arra,a többség inkább csak irigy.
2013. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

ma 22:41



Nem értem miért kellene agyra gyúrnom?!Szerintem semmi olyat nem mondtam ami miatt ilyen kijelentéssel kellene engem illetned...még is minek képzeled magad ki vagy te valami Einstein?Azért mert járok kondizni akkor már gyúrjak agyra is?Vagy azért mert ilyen a telefonom?Nevetséges...nekem ez tetszik ennyi.Nem tudom hogy jött neked az hogy nekem agyra kellene gyúrnom.Nem veszem magamra csak nem tudom miből jött az le neked egy kép alapján hogy milyen is vagyok valójában,biztos olyan jól ismersz igaz?

2013. ápr. 10. 23:04
 36/56 A kérdező kommentje:

ma 22:57


Nem senki nem mondta hogy mindenkinek én legyek az etalon ezt írtam is pár hozzászólással ezelött.Azt sem hiszem hogy én vagyok a földkerekség legjobb pasija és ízlések és pofonok,de azért ahogy az egyik válasz adó mondta,a kommentek között biztos vagyok benne hogy volt egy két irigykedő..

2013. ápr. 10. 23:12
 37/56 anonim ***** válasza:
34%

Ne hallgass rájuk, undorítóak és rettentően szánalmasak. Tipikus magyar mentalitás... Az meg, hogy gyúrjál agyra?! Nevetséges..Utálom az ilyen sztereotípiákat, hogy aki foglalkozik magával, a külsejével és jól néz ki, az már csak egy unalmas és buta ember lehet -.-'...


Az ilyen "akkor se kellenél ha hozzám vágnának" ...na ezt is tuti valami ronda kis csajszi írta, aki tudja, hogy az életbe nem kapna meg egy ilyen pasit és savanyú a szőlő alapon pofázik itt.... És mielőtt elkezd pampogni, hogy márpedig ez nem igaz, neki tényleg nem tetszik, már most mondom, hogy akinek tényleg nem tetszenél és nem csak azért mondha, hogy rohadtul megbántson és janizzon az csak egy annyit írt volna, hogy : Nem vagy az esetem.

2013. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
47%
És nem tetszik a telefonja? Akkor TE NE VEGYÉL ILYET...ugye? Nem is olyan nehéz ;):)
2013. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

ma 23:22


Tudom hogy sok irigykedő volt itt,és aki bántóan írt az valójában csak irigykedik.Volt itt pár lány aki normális hangnembe letudta írni hogy nem vagyok az esete és ennyi.De aki ilyennel jön hogy gyúrjak agyra annál úgy is tudom mi a helyzet.Mondja mind ezt úgy hogy nem is ismer....

Nem veszem ezeket magamra,mert tudom hogy nem mindenkinek tetszik ha valaki így ki van gyúrva,de aki itt ócsárolni próbált,az tudom hogy csak irigykedik,mert ha nem irigykedne úgy ahogy mondtad,csak annyit írt volna hogy nem vagy szimpatikus nem vagy az esetem stb.

2013. ápr. 10. 23:34
 40/56 anonim ***** válasza:
49%

Milyen szöveg ez, hogy így lefeküdnél velem?

Jó nagy paraszt vagy!

2013. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!