Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Szerintetek jó a...

Csajok. Szerintetek jó a testem így már? Vagy még gyúrjak? Mi a véleményetek? Tetszem nekem így és lefeküdnétek velem?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 10. 21:57
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
60%
Mekkora parasztság megkérdezni egy anonim oldalon:)...
2013. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Mindenhol parasztság. Én nőként ha feltennék egy félmeztelen képet és megkérdezném, hogy na ki b.aszna meg?
2013. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

ma 23:50


Miért zavar ez téged?Szerintem semmi parasztág nincs ebbe...anonim aki akar válaszol ennyi,úgy sem tudom ki az és senki nem tudja meg.

2013. ápr. 10. 23:52
 44/56 anonim ***** válasza:
70%
A válaszolók többsége csak irigykedik? Nem. Ez a kép k.rva gáz! Nézd már meg magad! Nem a tested! A beállásod, a fejed, a sapkád, a bugyid, hát úgy undorító az egész, ahogy van! Normális ember ilyet nem tesz fel magáról sehova! A tested jó, elmenne egy címlapra, de ez sajnos már nagyon sokunknak egyáltalán nem jön be, mert úgy nézel ki, mint valami génhibás lény. Túl sok!
2013. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Jajj itt csak tizenéves kislányok és girnyó kisfiúk vannak, akik irigyek. Jól nézel ki, de nem feküdnék le veled, mert van párom és egyébként sem elég nekem annyi, hogy jó teste legyen. Ha egyedül lennék, felfigyelnék rád biztosan, aztán az ismerkedésünk alatt dönteném el, hogy alkalmas vagy-e komolyabb dolgokra... :)
2013. ápr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
A tested egy plusz, a lényeg a lelkedben van.
2013. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg te vagy....akkor kisapám, van mit a tejbe aprítanod.:) Nekem tetszik az ilyen testalkatú férfi. Helyes az arcod, jó a tested. De! Ha kérhetek ilyet tőled, kicsit visszább az arccal. Annyira jó pasi lehetnél, ha nem lennél ennyire beképzelt. Nem elég a külső, "gyúrj" kicsit belsőleg is. És ezeket tényleg nem bántásként írtam.

22/N

2013. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

tetszel magadnak ja

most már csak az marad hogy lefeküdj magaddal

egyébként nekem nem jössz be az ilyen bájgúnárok taszítanak.

2013. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
27%

őszintén megmondom, nagyon jól nézel ki. :) a többiek azért csesztetnek itt, mert te is tudod, hogy jól nézel ki, és mégis felraksz ilyen képet magadról :) ahol látszik, hogy nagyon meg vagy elégedve magaddal. hehe


és más emberek utálják a magabisztos, öntelt személyeket, aki még tisztában is van a saját adottságaikkal. érted? :)


szerintem nem kell tovább gyúrnod...

2013. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Kérdező ne is figyelj rájuk.Ha én tennem ki magam,akkor meg ezt kapnám tőlük:Gyúrjál egy kicsit,ez a macis testalkat nem jön be.A nőknek semmi sem elég jó.
2013. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!