Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni, az az...

Modell szeretnék lenni, az az álmom. Nem gondolom magamról hogy csúnya vagyok, se tökéletes, azt szeretném hogy mi kell ahhoz hogy modell legyek, mi az előnye? Hátránya? (nem kifutó) kb. mennyibe kerül egy modelliskola 3hónapos kijárása?

Figyelt kérdés

#szoszike
2013. ápr. 18. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgok valamit. Nem a modelliskolától leszel modell. Jobb helyeken el sem várják hogy ilyet végezz bőven elég ha jól nézel ki. Sétálni megtud tanítani a többi modell kivonulás előtt, nem egy nagy wasistdas. Ha már fizetned kell ahhoz hogy foglalkoztassanak az szintén rég rossz. Egy portfólióra szükséged van az elindulás első lépése... Ez általában 80-150 ezer között mozog ha tényleg profi csinálja. Nem árt ha beszélsz nyelveket mert ha csak Magyarországon akarod csinálni meggazdagodni nem fogsz belőle. A szövegből ítélve nincs valami sok önbizalmad ami szintén nem túl jó, kell hogy legyen vér a pucádban ha már mutogatni akarod magad. Hátránya hogy azt csinálnak veled amit akarnak. Ha le kell fogynod le kell fogynod ha híznod kell híznod ha most tüsi vörös haj kell tüsi vörös hajad lesz.
2013. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tele van ezzel az internet, itt nem fogják tudni megmondani neked a tutit, csak baromságokat, igaz, az előző válaszoló nagyjából összegezte a lényegeket. Én csak annyit tennék hozzá hogy ha nem vagy különlegesen szép, és nem felelsz meg a szabványméreteknek, nem áll szóba vele egy normális ügynökség se.
2013. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindenbe van valami!önbizalmam az van bőven!..csak az elindulás a legnehezebb...nem vagyok anorexiás sovány,el se vagyok hizva nem gondolom azt hogy a külsőmmel lenne probléma,.a nyelveket azt tanulom,nem az a fontos számomra hogy 1000képet csináljanak rólam és retusáljanak ki meg hogy mindenhol én legyek a középpontba,hanem hogy én ezt akarom csinálni,minden álmom ez...és eléggé szomorú..hogy vannak olyanok akik a modellek szépségét úgymond megrongálják....és egyetértek hogy ezzel van tele az internet...
2013. ápr. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!