Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberkek, szerintetek milyen...

Emberkek, szerintetek milyen az alakom,? De csak oszinten! Linkek alul :s :| :c

Figyelt kérdés

Eddig meg sosem fogyokuraztam most belekezdek mert nemvagyok megelegedve az alakommal.multkor mar annyit futottam h rosszullettem.:( eddig zabaltam a csokit ezerrel es azt mondtak,h rohadtul nem latszik meg rajtam.DE NEM HISZEK NEKIK!! a pasik mondogatjak h mien jo a combom,de nekem az sem tetszim,mert osszeer.es nincs kozte vagyis csak alig van kozte res>< Tippeljetek legyszi h hany eves vagyok es hany kilo.ha lehet KORRAL ellatva:)

[link]

[link]

[link]

a labamat meg olyannak akarom,mint a 2.mert az 1.az enyem..

[link]



2013. ápr. 20. 18:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

hány cm?

Amúgy jó így, kifejezetten vékony vagy

2013. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%

Most ez egy teljesen őszinte válasz lesz, azt írom le, amit gondolok.


Teljesen hülyeség amit csinálsz, nem kell annyit futni, hogy meghalj, sőt, szerintem ilyen alakkal futni is felesleges, mert nem csak a combodról fogsz fogyni hanem a cicid is kisebb lesz, az pedig kifejezetten nem jó.Ha már itt tartunk, szerintem nem lehet rossz az sem, bár nem sokat látok belőle.Fogyókúrázni is teljesen hülyeség, csak megvonod magadtól a fontos dolgokat, ha nem eszel.Szóval ezt az egész fogyni akarok dolgot felejtsd el, mert nem kell fogynod semmit!!

A hasad laposnak látszik, viszont olyan, mintha be lenne húzva.Jól látom?

De amúgy jó a pocid, szívesen megpuszilgatnám.

Az a melltartó vagy mi ami rajtad van nem tudom, hogy most a kép miatt vagy valójában is ilyen, de elég hülyén áll rajtad, így kinyomja a melleidet vagy hogy mondjam, mindegy, az a lényeg, hogy hülyén áll a melled benne.

A csípőd szép és széles, a szép széles csípőkről általában a szex jut eszemben, most sem volt ez másképp.

A második képen(a nyakam kitörése után) nem igazán tudtam eldönteni, hogy itt a csípőd vagy a feneked vagy a nadrágod a lényeg, de én a fenékre összpontosítottam a kép láttán, illetve miután lementettem és elforgattam a képet.Azzal semmi problem nincs, ahogy látom picit nagy feneked van, de hál'istennek ez nem az a hájas, löttyedt segg, hanem a picit nagy és formás, ami a tökéletes számomra.Mivel teljes őszinteséget kértél, leírom, hogy a kép láttán eszembe jutott pár pajzán gondolat is, például hogy épp a fenekedet simogatom, miközben átölellek vagy épp mellettem fekszel top+feszülős rövidnaci kombóban.Na mindegy, ez csak egy kis "kimaradt jelenetek" szerű gondolatocska volt, ami nem kapcsolódik közvetlen a témához.


Hogy hány éves vagy, azt csak egy elég széles skálába tudom besorolni: 15-18 között.De szerintem 15 vagy 16 vagy.Kilókhoz még annyira sem értek, mondjuk jelöljük meg az 50-et.


A lábak között amit linkeltél semmi különbséget nem látok.


17/F

2013. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Pár kiló Rád férne.
2013. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

most,csak az utsora valaszolok.

17 eves fiukent nagyon koszonom neked ezt az osszeszesett, es tartalmas valaszt . de mar az elobb leirtam hogy hany kg vagyok es hany eves.es h ezt beletetted h mi jut eszedbe,mosolyt csaltal!

2013. ápr. 21. 09:06
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem rossz az alakod, ha ezt nem tudod belátni, akkor keress fel egy pszichológust, mert komoly baj van a fejeddel. Komolyan mondom.

Olyan lábad meg sosem lesz, mint a célkitűzéses képen, ugyanis ahogy látod, nekem szélesebb a csípőd, a csajnak a képről meg keskeny. Ez anatómia, azon az életben nem fogsz alakítani, törődj bele. Meg te olyan 160 centi lehetsz, ha jól tippelek, a képen a csaj tuti legalább 10-zel több. Ne olyan álmokat kergess, amiket nem érhetsz el. Meg ha éhezteted magad, halálra nyúzod, stb, akkor bekavarsz a szervezetednek és nem fogsz fejlődni, pedig 15 éves vagy, még simán megnyúlsz, stb.

Az meg egyetlen hús-vér pasinak sem jön be, ha 5 perc szünet van a csaj két lába között alaphelyzetben. :D

2013. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

A lábaid simán jók! A popsid csini, a hasid szexi, a melleid formája is jó. Egyetlen gondom volt a képeid nézegetése közben, az elsőt kétszer tetted be. :D


Nem tippelek és kort sem írok, mivel te sem tippeltél és nem is írtál.

2013. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Megint én. A derekad is jó, nem olyan zsírpárnás, érted?! :)
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Kár lenne tönkre tenni magad! Maximum hízzál, de semmi képen se fogyj! Most még rendben vagy, kicsit túl vékony, de ne csinálj hülyeséget! Maximum izmosodj, egyél tiszta húst, és tejtermékeket mértékkel!
2013. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
ne fogyj, szép formás vagy!
2013. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
küldj pucér képet is akkor majd megállapitom.
2013. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!