Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szürke túlsúlyos lányból...

Szürke túlsúlyos lányból szürke nem túlsúlyos lány lettem, de ennél többet akarok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Persze nem a kg-ok leadására értem. Mint sok kövér emberben, bennem is számtalan gát alakult ki, félénk voltam, rosszul voltam, ha meg kellett szólalnom társaságban, szürkén öltöztem, szürkén viselkedtem, hogy minél kevesebb vizet zavarjak. Na de lefogytam, a kilók eltűntek, viszont ezek a fékek maradtak bennem, mind a tulajdonságok, mind pedig az öltözködés tekintetében. Hogyan győzzem le ezt? Van egy éles érdeklődési köröm, eddig nem mertem, de nemrég csatlakoztam egy klubhoz, közösséghez ezzel kapcsolatban, de ott is folyamatosan bennem vannak ezek a dolgok, gyűlésen inkább meg sem szólalok, a székembe roskadok, mert nagyon bátortalan vagyok, és hát a testemen kívül a külsőmmel sem vagyok megelégedve.

Hogyan válhatnék végre jó nővé? Mert hiába a vékonyság, ez nem az... L22


2013. ápr. 21. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jött le, hogy hiába fogytál le, így sem érzed jól magad a bőrödben. Muszály leküzdened a félelmeket, nem egyszerre mindet, hanem lépésenként. Pl azon a bizonyos gyülésen ne mindenki előtt akarj rögtön felszólalni, hnem ismerkedj meg klön-külön a tagokkal, és amikor már ismersz ott pár embert, akkor talán egyszerűbb lesz mindenki előtt beszélni.Ha ezen egyszer túlestél, akkor már utána könnyebb lesz. Ha emberek között vagy és olyan a téma, amihez te is hozzá tudsz szólni, akkor ne félj, ha pedig esetleg kérdésed van tedd fel bátran, hiszen fontos, hogy lássák az érdeklődést, és nem csak azért vagy velük, hogy valamivel elüsd az időt.


Szerintem egy jó nőnek jó a kisugárzása. Fél siker a kisugárzás, de az úgy nem megy, ha közben meg félsz.


Külsőleg pedig az öltözködésen egyszerű javítani. Szerintem te is látsz sok csinos nőt, akár élőben, akár blogokon vagy a tv-ben , tőlük el tudod lesni, hogy mi az ami jól állhat és divatos is. Példaául, ha tetszik amit viselsz, akkor maabiztosabb vagy saját magadban, így az emberek között is az leszel :)


19/L

2013. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!