Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ázsiai nők vörös hajjal...

Ázsiai nők vörös hajjal szexik? Miért nem fogadják el, hogy nekik fekete a hajuk?

Figyelt kérdés

Olyan undi sztem hogy befestik, nagyon nem áll nekik jól.

Miért akarnak ennyire hasonlitani az európai emberre?


2013. ápr. 24. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem undorítóak,és ha nekik ez tetszik fessék.

Ne legyél már ennyire gyerekes,szívük joga festeni a hajukat,nem biztos hogy azért festik mert az európaiakra akarnak hasonlítani,bármilyen meglepő nekik is tetszhet a vörös haj.

Amúgy ennyi erővel azt is kérdezhetnéd hogy mi minek festjük a hajunkat,miért nem jó az ami van.

nem hiszem el hogy van aki még abba is képes belekötni hogy ki milyenre festi a haját.

2013. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi miért akarunk ennyire hasonlítani Barbira? Nekünk miért nem jó a barna, miért kell a plasztik szőke? Ami "nekünk" a festett szőke démon az nekik a vadító vörös.

Az embernek mindig az kell, ami nincs.

Magunkat elfogadni, ahogy azt a természet megalkotta? Az őskor óta nem sikerült még felfedezni a spanyol viaszt.

2013. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én elfogadom a hajam feketén és tetszik.sosem festeném vörösre...
2013. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mert ázsiai vagy?
2013. ápr. 24. 18:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne,hogy van eredeti vörös hajú is.Főleg mert sokan vannak,és csak akad egy néhány...
2013. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok:Igen ázsiai lány vagyok :D
2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

gyaaaaaaaaaaa:D


de érted, megnézem a kpop klipeket, mert most a psy óta ez igy bejött a popkulturába és ott viritanak az ilyen rókavörös meg rozsdabarna hajú koreai nök, sztem undi kicsit...egyáltalán nem illik hozzájuk.Hosszú, egyenes, fekete haj kellene nekik, de hát ugy látom ez náluk túl középszerü dolog, amivel nem lehet kitünni...az ilyen keleteurópai népek meg a szőkét preferálják, mert az északi árja népek szőke hajúak. Méghogy nincs alapja a fajelméletnek:D

2013. ápr. 24. 18:10
 8/20 anonim ***** válasza:

szálljál már le erről a hajszín dologról,nem elég hogy ostobaság,nincs közöd ahhoz hogy ki milyenre festi,nem tetszik nem nézel rá

amúgy meg nem a te ízlésed dönti el hogy ki milyet szeret,nem azon múlik hogy ki hová születik

én pl irigylem a hajukat,akkor most én is megkapom hogy ázsiai akarok lenni vagy mi?

ennyire nem lehetsz ostoba

2013. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ki csinál magából hülyét, ki milyen hajszínt szeretne magának, vagy hogy milyen öltözék tetszik neki. Mindenki azt csinál amit akar. Szabad világban élünk.

van olyan ázsiai/japán nő akiknek jobban áll egy másik féle hajszín. Legalább meri vállalni,hogy ő szeretne kitörni abból,hogy ott mindenki fekete hajú.

2013. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
azt szólnám hozzá hogy nekem nem tetszik,de szíve joga olyanra festeni
2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!